Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek Burján Szafi...

Szerintetek Burján Szafi mekkora árréssel dolgozik?

Figyelt kérdés

Egy éve hallottam róla, már teszteltem pár termékét, instagramon is követem, emberileg szimpatikus...de felmerült bennem a kérdés, hogy pl a magyaroknak miért nem adja fele árért oda a termékeit? Az árakról miért nem beszél senki, hogy milyen drága minden? Még ha nagyker áron szerzi be ezeket az alapanyagokat, kíváncsi lennék mekkora árréssel dolgozik? Hamar elfogynak a termékei, akkor miért nem viszi lejjebb az árakat? Egyik posztjában elárulta, hogy havi TÖBB 10 MILLIÓT adózik, eltudom képzelni mekkora a bevétel. Szóval azért zavar ez az egész dolog, mert sok magyar ember nem teheti meg hogy kipróbálja ezeket a termékeket, és ez elszomorít, mert vannak egész jó dolgai.

Ti mit gondoltok?



2018. aug. 12. 09:33
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Az aktuális kormánytól lehetnek ilyen elvárásaid, nem Szafitól! Nem lehet egy egy üzletembere rátolni egy sokrétű társadalmi és egészségügyi problémát.
2018. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
basszus akkor menj ki kulfoldre dolgozz ott es megtudod majd venni a szafi termekeit ! o ebbol el... te meg sajnos azzal a hulye agyaddal
2018. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Több 10 milliót szerintem a cége adózik. Nem ő egyedül. Szerinted ő termeli egyedül, leszállítja stb.? Én speciel megveszem, pedig nem vagyok anyagilag eleresztve, de, ha nem veszek csokikat,cukros üdítőt, pizzát és egészségtelen dolgokat akkor ezeknek az árát rá tudom fordítani. De nem kell reggeltől estig az ő termékeit enned. Ehetsz mellette levest (zabkorpa gombóccal), főzeléket, salátát, rakott zöldséget, zabkását, tejbegrízt (zabkorpával), vagy van fenn a youtubon egy videó Szafi tésztáról ami útifű maghéjból tejből és tojásból áll (én ezt is nagyon szeretem, és nem drága így elkészítve). Én szinte csak pékárút készítek, és nem mindegy, hogy kalóriaszámlálás mellett délelött csak egy bolti zsemlét ehetsz, vagy 2 db Szafis zsemlét.
2018. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!