Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik ételek puffasztanak?

Melyik ételek puffasztanak?

Figyelt kérdés
Van pár haverom akik buli után hajnalban a mekiben burkolják a sajtbureszt és a sültkrumplit és mégis tök lapos a hasuk. Én pedig mindig odafigyelek mikor mit eszek, de rengeteg gyümölcsöt is eszem és nekem viszont állandóan feszül a hasam mint egy kisbabának. Mi az ami ennyire puffaszt engem? A Fruktóz? Esetleg a túl sok ásványvíz is közbe játszik?

2018. aug. 12. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Ha gyümölcsre iszol vizet, akkor a gyümölcs (főként a lédúsak) elkezdenek erjedni a hasadban, az pedig buborék és gázképződéssel jár. Gyümölcsevés előtt közvetlenül és utána egy órán keresztül ne igyál vizet. Köztudottan puffasztanak még a káposztafélék, hüvelyesek, de akár a sok nyers zöldség is. Van, akit a tejtermékek puffasztanak, de csak akkor, ha laktózérzékeny.
2018. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem ezek puffasztanak: bubis viz,tök,bab,zoldbab,kàposzta,gy7mölcs,kivetel az alma,zoldsegek
2018. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem semmi nem puffaszt. Ez egyéni.
2018. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!