Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a bajom? Szörnyen...

Mi lehet a bajom? Szörnyen csikar a hasam.

Figyelt kérdés

(Elnézést, ha rossz kategóriába írtam ki.)

Ez a negyedik nap, hogy csikar a hasam. Ürítési inger is társul hozzá, de mikor elmegyek WC-re székrekedésem van. Ha sikerül, akkor (és ezt nem értem) vékony, nem kemény, világos színű az ürülékem.

(Egyébként laktózintoleranciám van, de semmi olyat nem ettem, ha igen, az is laktózmentes termék volt.)


Mi lehet a bajom?



2018. aug. 23. 13:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy tegnap nem volt étvágyam, de persze ettem, de hirtelen lefogytam 2 kg-mot (tudom nem sok de így most 167 cm-hez 48 kg vagyok)
2018. aug. 23. 13:22
 2/3 anonim válasza:
55%
Menny el dokihoz az a biztos de itt az én kevésbé jó válaszom,igyál meg mindep legalább egyszer kammilla vagy zöld teát,2 l folyadék és csak háztaetási kekszet és (sima) pirítóst egyél(szerintem ez egy sima hadmenés,a doki ír rá valami gyógyszert és jobban leszel KITARTÁST ).
2018. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyire világos? Fehér vagy sárga? Az epekőre is utalhat.Akkor a bordáid alatt fáj a hasad főleg.Az elég erős görcsökkel is jár.Orvoshoz menj el hétfőn,ha esetleg rosszabb lesz, nyilván ügyelet.Görcsoldód van? Lehet nem ártana addig,plusz probiotikum.Sok folyadék,pihenés.
2018. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!