Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Műanyagot ittam?

Műanyagot ittam?

Figyelt kérdés
Este 11-kor egy pohár vízbe beletettem egy Tesco-s színes szívószálat és ott hagytam az éjjeliszekrényemen éjszakára. Éjjel 2kor felkeltem és ittam belőle, de éreztem hogy keserű a víz. Ekkor megijedtem mert arra gondoltam, hogy a víz lemosta a festéket a szívószálról és megihattam. Ki akartam zárni, hogy a vízzel van a baj. így sima vizet is kinn hagytam 4 órán át, reggel megittam de nem éreztem a keserű ízt. Ezek szerint a szívószálról levált valami?! És ha igen, akkor rákkeltő műanyagot ittam?!
2018. aug. 24. 13:48
 1/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy hánytatom magam, de nem tudtam. Így csak reménykedem, hogy a vesém kimossa valahogy. Vagy ez már örökre bennem marad, beépül a szervezetembe / rákot is okozhat?


Ez volt az a szívószál:


[link]


Sima csapvízben állt.

2018. aug. 24. 13:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit túlreagálod a dolgot.
2018. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na jó, de a műanyag az műanyag... nem? Amit minden bizonnyal megihattam, folyékony állapotban :S De lehetett festékanyag is.
2018. aug. 24. 13:53
 4/6 A kérdező kommentje:
A víznek keserű, gyógyszerszerű íze volt, de csak a szívószálasban.
2018. aug. 24. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Te jó ég. Menj el gyomormosásra, meg bélmosásra is.
2018. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó hogy nem azt állítod, hogy megittad a szívószált!! :)
2018. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!