Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek normális hogy egy...

Szerintetek normális hogy egy 20 éves lány ennyit eszik csak egy nap?

Figyelt kérdés
reggelire egy tea, napközben pár kis pogácsa/1 péksüti, délután egy kis tányér melegétel
2018. szept. 12. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez nagyon kevés
2018. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is Nagyon kevés ez így!


Nem is vagy éhes..?

Vagy elfoglalt vagy..?

Esetleg valami más nincs, ami nagyon elvonja a figyelmed magadról..?


Ajánlott lenne valami lájtosabb reggelivel is kezdeni, mert az üres has nem túl jó hosszabb távon.

Vagy készíthetsz magadnak ételeket (pl reggelire meleg szendvicset), és akkor közben lehet megjön az étvágyad. Nem muszáj komoly kajákat csinálni.

Ha könnyebb/gyorsabb ételek receptje kell - nyugodtan írj rám.., van pár ötletem ;)

2018. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egyértelműen koplalás, kivéve, ha a meleg étel és a pogácsa félig zsír, de akkor is csak a kalória van meg, a tápanyagokkal komoly gondok vannak. Normálisan kell enni, zöldség, elég fehérje, miegymás...


Komoly egészségi problémákra lehet számítani így, nyilván.

2018. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint hosszútávon, úgy értettem.
2018. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!