Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Széklet színében "élesen"...

Széklet színében "élesen" kivehető szinkülönbség?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Olyan dologra gondolok, mint reggel mikor voltam wc-re ilyen diószerű nagyobb darabos sötét barna székletem volt, most napközben pedig olyan 20% a szintén ilyen darabos sötét, a többi ilyen világos barnás sárgás széklet formájú és benne szintén ez a sötétbarnás szín élesen kivehető különbséggel.

Lehet ez hogy 2 napja ittam vörösbort 2dl, nem tudom hogy az okozhatja e. Semmi olyat rendkívűlit nem ettem amire gondolhatnék. Egyébként utóbbi időben van hogy darabos a székletem. És van hogy normál állagú de mindenképp világosabb mint amilyen régen volt. Néha diszkomfort érzésem van lent az alhasnál. Eléggé erőtlenné is válok tőle. Olyankor van hogy hasmenés szerű székletem is van.

Volt már hasonló tünetetek, netán ilyen széklet?

Nyomásra nem fáj sehol, egyéb fájdalmam sincs.


2018. szept. 19. 17:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!