Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni gyorsan?

Hogyan tudnék hízni gyorsan?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok mióta az eszemet tudom mindig is vékony voltam. 161 cm magas vagyok és ilyen 46-49 kg között szoktam lenni. Az egyik héten 49kg vagyok rá két hétre meg 46. Terhesen tudok hízni. Sajnos nagyon régen már voltam 39 kg is. Hozzá teszem dohányzom, kávézom... Többször is próbáltam már de nem tudok leszokni. Valaki tud valami igen hatásos gyógyszert?

2018. szept. 27. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy menj enni, a futastol általában nem hízik az ember. Egyébként én is ilyen problémával küzdök, valószínűleg az lenne a megoldás, hogy többet kell enni, mint amennyi jól esik.
2018. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-nek szól. Kib@@szott kedves ember lehetsz . Ahelyett hogy nekem szólogatnál be te is mehetnél a dolgodra
2018. szept. 27. 13:21
 3/9 A kérdező kommentje:
2-esnek köszönöm szépen
2018. szept. 27. 13:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet. Ugyan fiatalabb vagyok tőled, de én is ezzel a problémával küzdöttem. 162 cm vagyok és voltam 47 kg is. Nekem az segített, hogy bevezettem a rendszeres reggelit, illetve ebédet. Egyetemen sokszor össze vissza, vagy éppen alig ettem. Persze hogy nem híztam. Most viszont rendszeresen eszek, normális adagokat, meg mindent amit megkívánok. Az étvágyam is jobb. Jelenleg 53 kg vagyok. Végre egészségesebbnek tűnök és jobban érzem magam. Viszont nekem ez kb fél évbe telt míg hìztam. Nem ment gyorsan. :/

De gondolom neked is a genetika is közre játszik. Bocsi hogy gyógyszert nem tudtam javasolni. Csak kitartást szeretnék kívánni,mert tudom milyen bosszantó ez a helyzet. Minden jót neked!

24N

2018. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as köszönöm. Igen az a baj hogy hogy a gyerek és a munka mellett nincs időm reggelizni az ebédet is uzsonnába csúszik át:/ na és persze olyankor már nincs étvágyam megenni az egész adagot csak épp eszek belőle
2018. szept. 27. 13:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen ezt teljesen megértem. Én is így voltam. Próbálj meg valahogy rendszeresíteni az étkezéseken. Azt is tudom, hogy nehéz ez. De a magasságodhoz, ha csak néhány kilót híznál az is elég :) Szerintem a kávé nem nagyon befolyásolja ezt a dolgot. A cigit nem tudom mert nem dohányzok.
2018. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet az a gond, hogy nem reggelizel, nem ebédelsz, gondolom a cigi és a kávé elveszi az étvágyad. Korábban kellene kelned reggel és enni legalább 1 szelet vajas kenyeret tejes kávéval, kakaóval, 1 óra körül rendes ebéd, lehetőleg desszert is, vagy valami édesség, uzsonnára, gyümölcs, este kiadós vacsi. A cigit szerintem felezd meg, akkor éhesebb leszel és kávét is csak napi egyet igyál, mert az is elveszi az étvágyat. Én is nehezen hízok, mindig nagyon sovány voltam és pár hónapja lement rólam 2-3 kg, amit nem bírok visszaszedni, talán fél kilót híztam a mostani hízó kúrámmal.
2018. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A dohányzás nekem 2-3 kg súlykülönbséget jelent ugyanannyi bevitt kalória mellett. Többször leszoktam már, most éppen megint visszaestem, úgyhogy kitapasztaltam... Most 52 kg vagyok, cigi nélkül 54-55 kg. Nyilván van hatása az anyagcserére.

A kávénál arra kell vigyázni, hogy ne evés helyett, hanem evés után kávézz.

A súlyod nekem normálisnak tűnik, lehet, hogy inkább az a bajod, hogy izmot kellene felszedned. Ehhez persze több kaja is kell, az edzés mellett. És az se mindegy, mit eszel, megfelelő mennyiségű fehérje kell és minőségi táplálkozás.

Én nem gondolkodnék gyógyszereken, kár lenne elrontani az egészségedet. Akkor már inkább vitaminok, pl. B-komplex, és tápanyagdús ételek.

2018. szept. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod
2018. szept. 28. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!