Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől van ez nekem?

Mitől van ez nekem?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, sosem voltam az a sovány alkat. De normálsian étkezek, és edzek is, de nem fogyok. jelenleg megint 125 kg vagyok, és amikor eszek egy szelet kenyeret a hasam akkora lesz mintha 20 kg csirkét megettem volna olyan nagy lesz, természetesen aztáéán ha este alszok lemegy másnap reggelre, de megiszok egy pohár vizet és kezdődik elölröl, mint egy lufi :D oylan lesz:D

Szerintetek ez valami betegség, orvosnál sosem voltam, nem dohányzok, nem iszok.


2018. okt. 6. 22:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként 26 éves vagyok.
2018. okt. 6. 22:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát érdemes lenne megfigyelned, hogy milyen kajáknál reagálsz így.

1 pohár víztől nem hiszem, hogy lenne bajod, hacsak nincs az jó pár pohár.

A kenyér más tészta.

Vezess egy naplót, hogy mit eszel. Másnap hagyd el a kenyeret, lisztet, minden gluténtartalmú ételt. Következő nap ugyanez, csak mondjuk vacsinál már egyél egy kis búzalisztes valamit. Így konkrétan meglátod, hogy a búza/zab vagy mi okozza. Ha nem ez a gond, akkor csinálj hasonlót mondjuk a tejtermékekkel és így tovább, azokkal, amikkel bajod lehet.

Feltétlen fordulj háziorvoshoz már jövőhéten, magyarázd el a gondot. Ő valószínűleg beutal gasztroenterológiára, és kérned kell időpontot, de az vagy 3 hónap mire sorrakerülsz, hacsak nem tudsz magánorvoshoz menni. Addig pedig figyelgesd a tested és hogy mikre hogy reagál. :)

2018. okt. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Figyelgetem egy jo ideje, általában a szénhidrát meg az üditők illetve a viz után van ez.
2018. okt. 6. 23:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Bélgyulladás. Próbáld a GAPS-diétát, meg esetleg probiotikumokat, emésztőenzimet bioboltból.
2018. okt. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!