Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túlfűszerezett ételtől lehet...

Túlfűszerezett ételtől lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom egész fasírtot csinált de eléggé túlfűszerezte.

Én persze megettem mindet mert egyrészt először nem is annyira éreztem hogy ennyire fűszeres másrészt mikor már éreztem rajta nem akartam megsérteni ezzel. Tudom már hogy jobb lett volna megmondani, mert az őszinteség jobb, mint a hazugság vagy a hallgatás,de már késő és ezért is tettem fel a kérdésem? Őszintén, szerintetek lehet tőle valami bajom? Kicsit ég a gyomrom és hányingerem is van,de abban reménykedem hogy ettől nem lehet más bajom. A válaszokat meg előre megköszönném!



2018. okt. 13. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak érzékeny emberek, akiknek jobban megárt az a fűszeres étel. A gyomorégés és hányinger nekem elég bajnak tűnik, de komolyabb bajod valószínűleg nem lesz ennyitől.


Én egyébként sok-sok zöldséggel, körettel, akár joghurttal ettem volna, ha túl fűszeres, de alapból finom... Bár ha csípős is volt, akkor otthagytam volna, azt nem bírom. A túl borsosság nálam nem létezik, de a csípős nem működik. Mindenesetre jó, ha tanulsz az esetből legalább, mostantól tudod, hogy a nagyon fűszeres étel neked nem kellemes.

2018. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha egyszeri eset, nem lesz gond:)

Belhurut alakulhat ki, a fuszeres es rendszertelen etkezestol. Szoval tessek odafigyelni :D

2018. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!