Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet ilyen gyorsan hízni?

Lehet ilyen gyorsan hízni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem tömegelni,mert soványnak éreztem magam (170 cm 59 kg nem szoktam edzeni)Tegnap kezdtem el a tömegelést néztem egy csomó videót mit hogyan kell. Lemértem magamat egy kisnadrágban és egy pólóban(59 kg)ez volt csütörtök 12 óra.1710 a kalória szükségletem, 2500 kalóriát vittem be. Ma péntek 10:18 és már 59.4(csak fehérnemű volt rajtam) Lehet ilyen gyorsan hízni? (a mérleg nem lehet rossz, kb 3 napja vettük(fiú vagyok))

2018. nov. 2. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

0,4 kg az semmi kb. Lehet több kaja ült a hasadban, vagy több széklet a beleidben, vagy nem voltál annyira kiszáradva.

Bármi lehet.

2018. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fog az majd ilyen gyorsan menni, elhiheted. Persze, első nap a szokásoshoz képest jól tele etted magad. Ha megiszol egy liter folyadékot, akkor meg 1 kilóval több vagy. Csak nem fogsz tudni meginni rá még hármat, szóval ez a hízási módszer nem működik, ez csak feltankolás volt.
2018. nov. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még 2-3 kiló plusz sem jelenti azt, hogy híztál, ez normál testsúlyingadozás.

700 kcal pluszból 10 naponta jöhet 1 kiló zsír (izomból havi 1 kilót várhatsz, ha jól csinálod), persze nem tudhatod előre, hogy mennyi a kalóriaigényed. 1710 kcal brutál kevés ilyen adatokhoz, persze vannak inaktív, lassú anyagcseréjű emberek. De ha tömegelsz, akkor edzel is. Na mindegy, majd meglátod, mi történik a súlyoddal, egy hónap után már fogalmad lesz róla s ha nem nő, emelj a kalórián.

2018. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor mostanra már megvagy 60 is, igazam van?
2018. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!