Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van aki rengeteg edesseget...

Van aki rengeteg edesseget eszeik?

Figyelt kérdés

En van h napi 300g csokit is megyeszek. De ez mar evek ota tart. Le akarok szokni ,2 napig sikerul aztan falas. Van aki ugyanigy van?

Viszont menzesznel meg nem kivanom,hiaba van az orrom elott akkor se.



2018. dec. 4. 10:55
 1/6 anonim válasza:
Ne aggódj, én is ugyanígy vagyok.... :D
2018. dec. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is csoki és csoki fagyi-jégkrém mániás vagyok. Tudom, hogy nem kéne, de ha van (és persze azért mindig van), nem bírom ki, hogy ne egyek.
2018. dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokat, de azért napi 1500-1600 kcalt nem, az a napi kalóriakeretem (elvileg, mert elég nehéz olyan parányit ennem, bár fizikailag még menne).


Csokiból (ami fontos ételem amúgy) viszont valahogy sosem tudtam igazán rengeteget enni. De amikor így is túl sok volt, mert fogyni akartam, akkor az extrém szénhidrátcsökkentés segített a tomboló csokikorszakomon. Ami persze nem mindenkinek kivitelezhető és/vagy hatásos...


Ritkán írok ilyet, de ez rengeteg csoki, muszáj otthon tartani ilyen mennyiségben? Nem veszed meg, illetve ha magad készíted, mint én, nem csinálsz annyit... Ehhez is kell egy pici önuralom, de kevesebb, mintha ott lenne szinte karnyújtásnyira...


Akkor is megeszel ennyit, ha előtte laktál jól rendes ételekkel?

2018. dec. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is sokat eszem, de ennyit azért nem általában. Tipp, amit észrevettem, hogy segíthet:

ha éhséggel párosul, akkor vagy előtte enni rendes kaját, vagy gyümölcsöt enni. Ha inkább csak a "szemed" enné, akkor segíthet egy rágó vagy fogmosás.

2018. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen probaltam ugy is h mondtam magamnak h ne egyek csokit hanem inkabb fottkajat, de utana mėg csuszott a csoki. Miutan fogorvosnal jarok akkor is mondom h le kell szokni a csokirol. Na de nem olyan veszes majd veszek magamon kis erot.
2018. dec. 5. 06:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz róla lemondani, helyettesítsd. Én is csokifüggő voltam (látszik is a fogaimon). Csak akkor tudtam abbahagyni, amikor teljesen elhagytam a cukrot, pár napig nehéz volt, aztán elmúlt a függőség. Egy ideje már szoktam enni 75-85%-os étcsokit, érdekes módon 1-2 kocka bőven elég nekem.

Régebben bármikor meg tudtam enni egy tábla Milkát, ezzel most is vigyáznom kell, mert ha elkezdem enni, megint rákattanok az ízére és 1 napon belül elfogy. De ha nincs, nem hiányzik.

2018. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!