Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy idő után fogyhatok, ha...

Egy idő után fogyhatok, ha mindig csokit eszek?

Figyelt kérdés
Mióta nyár óta újra suliba járok, nincs időm ebédelni, amiért 4-5 fele érek csak haza. Talán egy héten egyszer ebédelek. Vacsorázni is nagyon ritkán, általában már 8-kor alszom. Meg vagyok elégedve a súlyommal, de egyébként nyáron is mindig felszedtem 1-2 kilókat amikor normálisan ettem napi 3x. Mikulás óta minden nap eszek valami édességet, és 5 kilót fogytam..Nem értem hogy hogy..:O Bezzeg ha egy hétig nem ennék akkor tuti felszednék 10 kilót
2019. jan. 3. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez kicsit koplalás, megvonod magadtól a fontos tápanyagokat. Ez betegséget is eredményezhet hosszútávon. Nem lehet mindig csokit enni. A zöldség gyümölcs húsok és szénhidrát elengedhetetlen.

"A csokoládé viszont gyorsan szerez örömet, ami hamar el is múlik, és utána nem marad más, mint a plusz kilók" és fogat roncsol hosszútávon :)

Mindent mértékkel

2019. jan. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem azért fogytál, mert csokit ettél, hanem azért, mert az édességekkel együtt sem vittél be elég tápanyagot. Esetleg az iskolai vagy egyéb stressz miatt is fogyhattál.
2019. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs okom stresszelni. Ja meg azért nem egész nap csak csokit eszek, és nem is terveztem ettől fogyni sem. Csak érdekel, miért fogytam ha ezt ettem és ez hízlal. Köszi a válaszaitokat.
2019. jan. 4. 15:12
 4/4 anonim válasza:
Ehetsz akármit ha nincs meg a napi kalória, és többet égetsz el mon amennyit beviszel.
2019. jan. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!