Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha mindennap megeszek 1 tábla...

Ha mindennap megeszek 1 tábla csokit hogy fogyhatok le? Esetleg valami tanács?

Figyelt kérdés

2016. máj. 31. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne egyél azon kívül szinte semmit.
2016. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
7%
Szia! Nem bantasbol,de szerintem kezdj meregteleniteni,csokit,tejet sot majdnem minden etelt mellozni,anyum csak ihatott,stb+cellulit elleni kremet hasznalt,folpackkal betelerte magat,2honap alatt rengeteget fogyott,tok jo alakja van
2016. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

1 tábla 100 gramm

600 kcal/100 gramm.

Tehát még 1200 kcalt minimum ehetsz. Ez egy jó nagy ebéd levessel, meg reggeli és egy szerényebb vacsi.

2016. máj. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is mindennap megeszek egy tábla csokit. Nem akarok a csokiról lemondani. Mivel most fogyni akartam, gyakrabban járok el edzeni meg a csokin kívül nem sok mindent eszem, sok vizet iszom. Fogytam is, de a csoki marad!
2016. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem bírod megállni, hogy ne egyél meg egy egész tábla csokit minden nap, akkor valószínűleg a többi étkezésed is olyan, amilyen...Felesleges azt mondani, hogy a napod többi részében maximum 1000 kalóriát fogyassz, mert úgyse bírod ki.


Fejleszd az önuralmadat. Cukorfüggő vagy, ezért kell a csoki. Szoktasd át magad párhuzamosan a minél magasabb kakaótartalmú csokira (Ikeában, Lidlben, Aldiban már 300Ft-ért van 70%-os étcsoki) és drasztikusan és gyorsan csökkentsd a mennyiséget.


Amikor én fogyókúráztam a napi "dőzsölési" keretem 150-200 kalória volt, annál ettem azt, amire vágytam, a többinél számoltam a kalóriákat és a szénhidráttartalmat. Utóbbi talán fontosabb is, kenyeret, krumplit, rizst sürgősen le kell cserélni párolt zöldségre, árpagyöngyre, bulgurra és teljes kiőrlésű kenyérre.

2016. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!