Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kolly fittnes vagy Lifetilt?

Kolly fittnes vagy Lifetilt?

Figyelt kérdés

Ti hasznaltatok valamelyik ceg tapkiegeit? Melyikkel vagytok jobban megelegedve? Egy -30 kg ot szeretnek lefogyni. 3 hete hogy csinalom, heti 3x uszom 2x jarok spiningre, 1x sulyzos edzesre.

Az etkezesemre is nagyon odafigyelek.

3 het alatt 0.5 kg ment le amiben szornyen csalodtam.

17/F


2019. febr. 10. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Lifetiltet semmiképp nem ajánlom, nagy csalódás volt.

A másikat még nem próbáltam. Maxsport vagy Biotech USA termékeket használok.

2019. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Én a Lifetilttel fogytam 35 Kgt 10 hónap alatt,így én bátran merem ajánlani.A lifetilten belül a bakker lefogyok csoport programját követtem.Fantasztikus volt,szinte észrevétlenül ment le rólam a felesleg,mert annyira jó kaják vannak az étrendben,hogy fel sem tűnt,hogy diétázok
2019. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Egyiket se. Ha nem edzel heti 4 napot s nem ugy kajalsz ahogy kell egyik se er semmit. De latom irod h igen. Marhara nem mindegy a ch- at mikor viszed be a feherjet mikor viszed be. Cukrot barmilyen formaban el lehet felejteni a ch- at is delutan 4 utan szenhidrat stop. Tobbivel kapcsban tajekozodj a budybuilder.hu oldalon ott kapsz tanacsokat a fogyashoz formalodashoz hogyan izmosodj kesobb amikor mar lement a 30 kilo stb. Es ott vannak szuper tapkiegek melyek nem 5 eve vannak a piacon hanem vagy 20 komoly referenciakkal. Nekem ezek a hirtelen lenduletbol vmit elert nulla sportmulttal rendelkezo divatmajmok majdmegmutatom en hogyan epits izmot nem hitelesek. Tehat szamomra egyik se jo egy ft-ot nem koltok ilyenre mert magamtol is tudom h mi kell ahhoz h szuper legyel.
2019. febr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem a bodybulilderes cuccok nem jonnek be. Felkerestem egy szemelyi edzot aki biotechusa termekeket ajanlott, nagyon nagyon jo termekek 1.5 hete csinalom es -7 kg. Nagyon elegedett vagyok 😊
2019. febr. 17. 10:17
 5/6 Bianka_bianco válasza:
A helyedben egy teljeskörű kivizsgálással kezdeném különös tekintettel a pajzsmirigyre, autoimmun betegségek lehetőségére, anyagcsere- és hormontipus megnézésével, addig nem lehet semmit csinálni. Meg mit jelent hogy odafigyelsz az étkezésre: ha többlet kalóriát nem viszel be akkor a súlyod nem tud fent maradni. Valahol valami nem stimmel, nem úgy értem hogy csalsz ilyesmi, hanem vagy rejtett kalóriákat viszel be innivalókkal ilyesmi vagy a szervezetedben van valahol blokk, lehet h inzulin rezisztenciád van... meg kell nézetni
2019. jún. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bianka_bianco válasza:
Bocsi, most olvastam az utsó kommented, gratula, így tovább :)
2019. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!