Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik az egészségesebb nasi?

Melyik az egészségesebb nasi?

Figyelt kérdés

Párom ha megéhezik és nasizni akar, akkor csokit vagy sütit vagy cukorkát stb eszeget.


Én ha megéhezek és nasizni akarok, akkor magában megeszek pár szelet sonkát vagy kolbászt vagy egyéb felvágottat.


2019. febr. 25. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ritkán van nasi, és simán lehet csoki is, csak nem egy tábla. A felvágott szerintem sehogy sem egészséges.
2019. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindennek van egészséges és egészségtelen mértéke.


Egyébként én ha édességet kívánok, akkor nem tudnék leülni kolbászt vagy sonkát majszolni...

2019. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyfromán rossz mindegyik.
2019. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
Két 100 kilós...
2019. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom. Én ha megéhezek, enni szoktam. Nasizás nálam azt jelenti, hogy néha két főétkezés között eszem egy kis gyümölcsöt, vagy iszok egy kávét, illetve vacsora után jellemzően megeszek egy kocka étcsokit.

Sütiből és csokiból is vannak jobb és rosszabb fajták, ahogy sonkából és felvágottból is. Cukorkából szerintem nem létezik jó fajta. A házi kolbásszal nincs bajom, bár füstölt dolgokból se egészséges túl sokat enni. Ha gondod van a vércukroddal vagy a súlyoddal, inkább az utóbbiak, mint az előbbiek, ha csak ezekből lehet választani.

2019. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A felvágott.
2019. febr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!