Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért lehet hányingerem kávé...

Miért lehet hányingerem kávé után?

Figyelt kérdés

2 hete a reggeli kávétól émelygő érzés jön rám, rossz szájíz, ami még fogmosas után sem múlik el.

A szagatol nem vagyok rosszul, ivás közben sem, csak rá 2 percre mikor leér. 1-1,5 óráig biztos rosszul vagyok.


Először a kávéfajtára gondoltam

Van itthon 3 fele is, ittam mást, de azoktól is ugyanolyan.


Mi lelhetett engem?

Férfi vagyok terhesség kizárva :D


2019. márc. 14. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Uhh, két hete rosszul vagy tőle és mégis iszod? :O Nekem volt már ilyen, én azt éreztem, hogy "elegem van belőle", unom, vagy nem is tudom. Én öklendeztem is tőle :( Pár napig, hétig nem ittam kávét, aztán újra jó volt. Mit raksz bele egyébként? Ha mondjuk édesítőszerrel, azzal is lehet gond (nem járt-e le). Teszel-e bele olyasmit, amit máskor nem fogyasztasz, csak kávéban?
2019. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Dehogy iszom 2 hete.


Pár napig ittam úgy hogy kipróbáljam mitől lehet. Másfél hete nem ittam.


Csak mézzel vagy kockacukorral szoktam, azokból is keveset. A tejjel/tej nélküli verziók is ugyanazt okozták

2019. márc. 14. 11:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet sok a savad.
2019. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Amúgy is van refluxom, de sose jelentkezik hányinger formájában, csak ég a torkom.

De a kávé tejjel is rossz volt, pedig úgy rendben szoktam lenni.

2019. márc. 14. 14:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha refluxos vagy, akkor nem szabad még tejjel sem kávét inni. Igyál Inka kávét, gabona kávé, nem okoz túlzott savtermelést, én is azt iszom.
2019. márc. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En mikor kaveztam nonstop hánytam. Amióta nem kavézom egyaltalan nem hányok.
2019. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De én már évek óta kávézok, egyik napról a másikra lett hányingerem
2019. márc. 15. 14:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Éhgyomorra nagyon rossz a kávé. Inkább reggeli után idd. Lehet most jött el az a pont, hogy megelégelte a gyomrod. Én pirítós itán szoktam sok tejjel és 4 dl bögreben. Úgy nincs bajom tőle. De a zöldteát pl. ehgyomorra kihányom. Pedig nem vagyok hányós típus. De abba annyora sok a csersav, hogy kijön.
2019. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindegy, hogy reggeli után vagy ebéd után iszom. Ugyanaz a helyzet
2019. márc. 16. 23:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Túl sok kv emeli az ösztrogén szintet, nekem ez okozta a hányingert.
2019. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!