Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Felnőtt tápszert milyen...

Felnőtt tápszert milyen esetben írnak fel receptre, vagy esetleg emelt támogatással?

Figyelt kérdés

Epekövem van, műtétre várok már egy ideje (gyulladás miatt), 3 hónapja csinálom a zsírszegény diétát, 41 kilóra lefogytam már, illetve a nyugtatóról is most próbálok leszokni, nem megy az evés, hányingerem van tőle és nem is vagyok éhes. Alig bírok pár falatot enni. Most az 1 hét alatt majdnem 1 kilót fogytam. Nem kívánom a zsírszegény kajákat, már iszonyatosan unom ezt az étrendet, alapból nagyon vékony vagyok/voltam, de ez a betegség, plusz gyógyszer elvonási tünetek nagyon betetettek. Nem szeretnék még jobban lefogyni.


Háziorvos tud írni rá receptet emelt támogatással is? Mellette is próbálnék vmit enni, de szerintem ha fogyasztanék mellette tápszert talán mire a műtétre sor kerül és mire felépülök nem 37-38 kiló lennék.



2019. márc. 14. 17:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!