Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Veganok, vegetarianusok. Mi a...

Veganok, vegetarianusok. Mi a legjobb dolog szamotokra a husmentes etkezesben? Hogy erzitek magatokat miota nem esztek hust?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Kb 2.5 eve vagyok vegan.


Fizikailag sokkal tobb energiam van, nem faradok el annyira.


Kajakomam sem nagyon szokott lenni, meg akkor se ha sokat eszem. Viszont mikor hust ettem akar egy kozepes mennyisegtol is kajakomam volt.


Erzelmileg is sokkal jobban erzem magam, nyugodtabb, kevesbe stresszes. Mikor az allat erzi hogy levagjak, akkor kap egy hormonbombat a teste, kortizol, adrenalin stb es ez benne marad a husban amit az ember szepen megeszik, ez is hozzajatulhat a stresszhez es az idegesseghez, nyugtalansaghoz.


Edzes teren hamarabb regeneralodom, kevesbe van izomlazam.

2019. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mik a fo protein forrasaid?

En mikor elkezdtem a vegan eletmodot, meglepoen meg izmosodni kezdtem, pedig az ellenkezojet vartam.

Az mondjuk hozzatartozik hogy amig ettem hust rengeteg gyorsettermi szart ettem, es nem foztem magamra... Vegankent meg valtozatosakat ettem, es gyakrabban, es rendszeresebben, es figyeltem hogy sok novenyi proteint egyek.

2019. márc. 17. 23:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Remekul. Sokkan energikusabb vagyok es ritkabban erzem magam faradtnak.


Ebben a videoban megismerheted milyen elonyei vannak a novenyi taplalkozasnak:


https://www.youtube.com/watch?v=KZfF-QxTCSc

2020. nov. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!