Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van köze ahhoz, hogy nem vagy...

Van köze ahhoz, hogy nem vagy túl lassan telítődöm az édességekkel, édes ízzel, hogy gyerekkoromban rengeteg édességet, édes péksüteményt, házi süteményt, nagyon cukros teát stb. kaptunk?

Figyelt kérdés
Másnak sokkal hamarabb tényleg elég, nem tud többet enni belőle, nekem még meg sem kottyan(na, ha nem akarnék mértéket tartani).
2019. márc. 15. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet köze hozzá. Gyerekkoromtól kezdve én is rengeteg cukrot, szénhidrátot ettem, felnőttkoromra sikerült is beszereznem egy jó kis IR-t. Pár éve leszoktam a cukorról és jócskán lecsökkentettem a ch bevitelemet is, most már ha nagy ritkán megeszek egy sütit, nem érzem úgy, hogy meg tudnék enni még fél tepsivel.
2019. márc. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
El tudtál szokni tőle? De tényleg nem is kívánod tovább?
2019. márc. 22. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, most már inkább olyan ételekkel szeretek jóllakni, amik nem édesek. Desszertként néha megeszek egy kocka étcsokit, de sokszor eszembe se jut, hogy van itthon. Az édes sütiket pedig nagyon tömény édesnek érzem.
2019. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. márc. 23. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!