Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyjak le gyorsan és...

Hogyan fogyjak le gyorsan és látványosan?

Figyelt kérdés

16 éves lány, 168 cm magas és 60 kg vagyok. Le szeretnék fogyni 52 kg-ra a nyárra.

Heti 2x járok 1 órát táncolni.

Milyen étrendet ajánlotok, nem vagyok semmire sem allergiás.



2019. márc. 18. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A magasságodhoz ez pont jó súly. Ne fogyj le, mert nem lesz erőd táncolni. Inkább naponta csinálj egy edzést otthon!
2019. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyél több zöldséget és kevesebb cukrot, lisztből készült ételeket, gabonát. A fehérjére figyelj oda, ne legyen túl kevés, ha meg szeretnéd őrizni az izmaidat. Egyél olyan ételeket, amiket szeretsz, változatosan.

A 2 táncóra mellett még beleférhet heti két súlyzós/saját testsúlyos erősítő edzés, otthon is csinálhatod. Ne akarj túl gyorsan fogyni, a lassabb fogyás egészségesebb és hosszabb távon tarthatóbb. 52 kg szerintem túl kevés lenne a te magasságodhoz, én 163 cm-hez vagyok 53-55 kg, és nincs rajtam felesleg. Ha izmos vagy, a 60 kg is pont jó lehet. Nem csak a kilók számítanak, egy edzett test nagyobb súllyal is jobban néz ki, mint a skinny fat.

2019. márc. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!