Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le látványosan...

Hogyan fogyjak le látványosan pár hét, esetleg 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sport, de este 6-kor esek haza mindig mert egész nap suliba vagyok, szóval nem tudok mindig rendszeresen sportolni..

2015. dec. 20. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
ne egyél, igyál semmit, járj gyalog, szünetben lépcsőzz állandóan. Így lefogyhatsz. de az ne is érdekeljen, hogy esetleg kórházba kerülsz, vagy amint elkezdesz enni visszahízod a háromszorosát. Mivel normális diétával, sok mozgással egészségesen egy hónap alatt max 3-4 kilót adhatsz le.
2015. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sehogy.

A látványos fogyáshoz több idő kell.

2015. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már hatra haza is érsz? Az tök jó, akkor még egy csomó időd van edzeni.

Amúgy én mikor elkezdtem fogyni egyszerűen kevesebbet ettem, és leginkább zöldséget,tojást, meg kevés húst. Aztán nagyjából ennyi :)

Mostanában edzek is, ráálltam a gyümölcs evésre is, mega zabra. Átlag nem reggelizek (csak ha nagyonéhes vagyok, 1-2banánt), ebédre zöldség + hús. Vacsorára átlag rántotta meg zab. (nem egyszerre) Ezzel most súlyt tartok.

2015. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!