Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 161 cm-hez sok az 59 kg?

161 cm-hez sok az 59 kg?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 hónapja pajzsmirigy alul működésem volt, nem rég gyógyultam ki belőle a gyógyszereknek hála. De elég sokat híztam. Betegség előtt 161-hez 47 kg voltam, már 59 kg vagyok. Rettenetesen érzem magam emiatt a bőrömben, és a családom sem tud elfogadni. 47 kg-osan is kövérnek számítottam, de most hogy a betegség miatt híztam..sokkal rosszabb lett a helyzet enyhén kifejezve. Épp ezért egyre nehezebben fogadom el magam, már semmi önbizalmam sincs. Emiatt el is kezdtem edzeni, de semmit nem fogytam tőle. Ráadásul már annyira ki voltam merülve a sok edzéstől,hogy minden egyes edzés után az ájulás szélén álltam. Rettenetesen érzem magam így.. Mit tegyek?

2019. márc. 22. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogad el a családod, mert betgség miatt híztál 12 kilót? 161 centivel 47 kilósan kövérnek számítottál? Vannak ott gondok.
2019. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előszőr is 161 cm magasan az ideális súlyod 55-60 kg között van.

47 kg-san sovány voltál, most jó/tökéletes a súlyod.

Másodszor ha a családod tényleg csak a súlyod miatt nem fogad el, akkor hülyék, és neked el kéne gondolkodnod azon hogy jó-e ha velük vagy.

2019. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem az hogy nem fogadnak el jobban mondva, csak folyton arról beszélnek hogy mennyire sokat híztam,mennyire kövér vagyok. Folyton mindenkivel erről beszélnek, ezzel viccelődnek, ha meg szóvá teszem nekik hogy nagyon fáj ez a helyzet,és ha igazuk is van,akkor legalább ne tegyék ennyiszer szóvá. Elvégre tudok róla,és nem is én tehetek arról hogy ennyit híztam.

De erre csak annyi a válaszuk hogy "Jobb lenne ha hazudnánk? Elvégre tényleg így van"

Egyszer még a testvéremmel is összevesztem,hogy én még nyúlni fogok, erre csak annyit válaszolt hogy "És?? Attól még igazán fogyhatnál.."

Elköltözni meg kiskorúságom révén nem tudok, csak a kollégium "ment meg" ez elől. De hát ott vannak a hétvégék és a szünetek,ahol szinte egy nap nem telik el úgy hogy ne szólnának le. Emiatt érzem úgy,hogy nem fogadnak el. Na meg az sem utolsó,hogy még 47 kg-os ként is leszólták az alakom.

2019. márc. 22. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia :) tudom, régi kérdés, de azóta rendbejöttek a dolgok a családoddal? Sajna ugyanebben a cipőben járok, nagyon durván beszólogatós a családom ilyen téren. Az hogy 47 kilóval is kövérbek neveztek, egészen elképesztő :(
2022. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!