Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek az "normális" h...

Hát.Csak.Egy.Lány kérdése:

Szerintetek az "normális" h egy 13 éves lány 165cm és 60kg?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
ha izompacsirta, akkor igen.
2010. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Én 170 cm és 50 kiló, vékonyabb vagyok a kelleténél, te szerintem pont csini vagy ezzel az aránnyal.
2010. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát járok edzésre..(röplabda)..de nem vok egy nagy izom pacsirta h őszinte legyek..xD
2010. júl. 4. 22:13
 4/6 Esme.avantgarde válasza:
Én 167centisen vagyok 60kiló 17évesen. Szerintem normális...vagyis rám még nem volt panasz :D
2010. júl. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem...Hát még nekem se mondták...de néha én érzem úgy h m int ha kicsi fölösleg lenne..:S
2010. júl. 6. 13:26
 6/6 anonim válasza:

Mások nem fogják mondani, hogy felesleg van rajtad, azt te érzed csak. Csináld úgy, hogy neked jó legyen, kényelmesen érezd magad. Most hallottam, hogy egy Kecskeméti orvos gyrekeknek fogyi táborban prebiotikumot adott, rendszeresen szedték, és bevállt, mert nem hasmenésük volt tőle, csak rendberakta az emésztésüket és kevesebbet ettek. Internetesn is lehet rendelni. Pl:Gastro-Life, LactoSeven, Protexin stb.

Nézz utána!

2010. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!