Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Már 2 hete hasmenésem van nem...

Már 2 hete hasmenésem van nem szapora 1 nap 1vagy2-x megyek wc-re, de akkor is túl hig. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az étvágyam is jó és sok ásványvizet iszok.Szén tablettát szedtem de nem igazán segitett.Lehet a sok gyümölcstől?
2010. júl. 5. 16:37
1 2
 1/13 anonim válasza:

Hasgörcs is tartozik hozzá?


Elvileg a gyümölcstől is lehet, milyen gyümölcsökből eszel mostanában sokat?

2010. júl. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem nincs hasgörcs vagy fájdalom.Hát sokféle gyümölcsöt eszek pl alma,meggy,málna ez mind nekünk van a kertben(nincs permetezve),de mostanában ettem dinnyét,banánt és narancsot is.De ezekből ettek mások is a családban és csak nekem van problémám.
2010. júl. 5. 18:03
 3/13 anonim válasza:
Hát úgytudom az alma az nagyobb mennyiségben hashajtó hatású, de nemtudom biztos-e.
2010. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

és ha nem mész el wc-re hanem visszatartod fáj vagy nem?

bocsi az offért de ezt tudnom kell


hátha ugyanaz a bajunk

2010. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem fáj csak esetleg kis puffadás.
2010. júl. 5. 18:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy valamilyen fertőzés.Egy tenyésztést megérne,menj el a háziorvoshoz.A dinnye gondolom nem saját termés,szennyvízzel is szokták locsolni,bár most elég esős idő volt.hallottam már több emberről akik a dinnyétől kaptak bacit.Ezért kell lemosni,mielőtt felvágjuk.
2010. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A dinnyét mostanában ettem és a probléma már ekkor megvolt.

De akkor kezdődött a dolog mikor munkahelyen megettem ebédre valami pocsék rizst,mikor már megettem majdnem az egészet észre vettem az alján valami sárga zsirt vagy nem is tudom mi volt az,a gyomrom nem fájt de felpuffadt a hasam,de otthon jót vécéztem és gondoltam ennyi.Lehetséges,hogy valami a beleimben maradt?

2010. júl. 5. 20:47
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha a rizs volt fertőzött, akkor miután kiürült az étel, a baktériumok még ott maradhatnak és fertőzhetnek tovább. Első menetben aktív szén tabletta vagy RESZELT alma a megoldás (mindkettő nagy felületen tudja felszívni a káros anyagokat) - koplalással, folyadékpótlással! A reszelt alma székrekedés esetén IS jó, épp azért, mert magába szívja a nedvességet is...

Ha ez sem segít, akkor doki!

2010. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2010. júl. 7. 13:13
 10/13 anonim ***** válasza:
a gyümölcs meghajthat mert rostos. egyél főtt krumlit 1 napon keresztül, és meg látod hogy elmarad-e a hasmenés. túl sok gyümölcs okozhat ilyen tünetet.
2010. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!