Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pica nevű betegségben, táplálk...

Pica nevű betegségben, táplálkozási zavarban szenvedők, ti mit esztek meg, ami nem emészthető?

Figyelt kérdés
Én picában szenvedek és vágyat, sóvárgást, késztetést érzek, hogy hajat egyek. De csak szép, ápolt haj megevésére vágyok és más emberek haját szeretném enni. Ti miket esztek, ha picában szenvedtek?

2019. máj. 12. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha megeszed a hajadat, egy idő után meg fognak műteni. Elég veszélyes. A kutyám megdöglött egy szál hosszú hajtól, mert elhalt a belének egy része. Meg is műtötték, de már késő volt.
2019. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én szerencsére nem szenvedek ilyen betegségben, de hallottam hogy étkezési keményítőt, jeget, és még parkettaápoló szert is szoktak enni. Ezzel a kérdéssel remélem nem inspirációt akartál szerezni....
2019. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én olyanokról hallottam, hogy föld, fogkrém, fű...
2019. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Inkább kezeltesd magad, ne gyűjtsél ötleteket, meg ne is adjál másoknak.
2019. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem tudom, hogy picas vagyok e, nem diagnosztizaltak meg semmi, viszont en vizfesteket, zsirkretat, falfesteket, azt a fenyes festeket amivel az ajtokat szoktak lefesteni, lisztet, jeget, fogkremet, kretat, havat, homokot, ceruzat.
2023. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem bejönnek azok a férfiak akik valamilyen tárgyat lenyelnek.
febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!