Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnek hizni?

Hogyan tudnek hizni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok hizni :D Lehet hogy ezt most furcsa olvasni de tenyleg igy van. Rengeteget eszem es nem egeszsegtelen dolgokat hanem normalis eteleket is. Persze nyilvan szoktam csokit is enni:)

Tavaly nyaron viszonylag sokat tudtam hizni, mert akkor 2kg jott fel ram. Voltunk orvosnal aki alaposan megvizsgalt de azt mondta hogy ilyen a genetikam:/ Jelenleg nem sportolok semmit viszont nyaron rendszeresen fogok hogy izmosodjak. Tudnatok otleteket adni hogy mit egyek/mit csinaljak meg ilyenek? Most 160cm-hez vagyok 43kg


2019. jún. 7. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Hát ha orvos szerint ilyen a genetikád, akkor örülj neki, hogy egészséges vagy, és fogadd el, hogy sose lesz belőled egy valamire való sumós, mert te ilyen kis filigrán atlétaalkat vagy. Jó az.

Egyébként meg ha egészségesen eszel, akkor ne változtass rajta. Max. olyan trükköket vess be, hogy ebéd után ne pörögjél mindjárt, hanem tarts sziesztát, aludj egy jót minél többször.

Egyébként hány éves vagy?

2019. jún. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzéssel és tömegnövelő étrenddel
2019. jún. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Ne görcsölj ezen. Ez van. Mindenki egy egyéniség. Genetika áll mögötte erősen.
2019. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak szerintetek nem nez ki hulyen hogy tiszta vekony vagyok es ehhez vannak baromi hosszu vekony labaim? :/
2019. jún. 7. 10:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megmondanád, hány éves vagy, lehetne rá válaszolni.
2019. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!