Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fehérjepótlás plazmaadáskor...

Fehérjepótlás plazmaadáskor így lehetséges?

Figyelt kérdés

Nem tudok mindig enni előtte csirkemellet kilószámra, sokszor volt már az értékem picit alacsonyabb (még jó volt de mondták hogy figyeljek oda jobban a fehérjefogyasztásra)

Arra gondoltam, előtte való nap és plazmaadás után fogyasztanék fehérje étrend kiegészítők.Nekem ugye nem az izmok miatt lenne rá szükségem.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2019. jún. 20. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
az is jó de ha az egész napos kajádban alig van fehérje akkor kevés lesz
2019. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
megkérdezhetem hogy melyik plazma központba jársz melyik cég az? mert van már több is az országban, és ott mennyit fizetnek?
2019. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Ne járj plazmát adni... Én is jártam, a pénz meg a segítség miatt jó is. De ha segíteni akarsz menj vért adni, mert nagyon nagy a hiány. A másik felére meg azt mondta egyszer egy tanárom, akinek a lánya meghalt volna születésekor, ha nem kap vért, és azóta is folyamatosan kell neki, hogy "akinek kell a pénz menjen el útszélinek" (ezt persze durvábban, csak nem írom ki ide). Arról nem is beszélve, hogy az ereid mennyire tonkreteszed...
2019. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Adj csontvelőből őssejtet!
2019. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!