Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért megy a hasam? 16L

Miért megy a hasam? 16L

Figyelt kérdés
Szerda reggel ment a hasam 1x, (a reggeli székelés, ami amúgy normális szokott lenni vízszerű volt), aztân ebéd után még 3x mentem el, ezek nem voltak nagy mennyiségek. A hasam se fâjt. Csütörtökön 1 volt, (szintén a megszokott reggeli széklet volt híg). Pénteken már a megszokott reggeli székletem volt, örültem, hogy minden oké. Ma viszont megint ment a hasam, eléggé. Az elsőt követte 2 másik, amik nagyon kis mennyiségűek voltak, így egynek veszem, mert igazából annyi, hogy nem 1 adagban jött ki az egész, hanem 1 nagy és 2 kicsiben. Hasam? Nem fáj. Tejcukorérzékeny vagyok az igaz, de beveszem a Lactase gyógyszert és nem szokott ilyen bajom lenni.

2019. jún. 22. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezer dologtól lehet... Miket ettél? Nem vagy stresszes mostanában?
2019. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A stressz nagyon távol áll tőlem. Az utóbbi időben elég sok fagyit ettem, de már 3 napja nem eszek fagyit. De ha a sok fagyitól van, nem kellett volna már kiürülnie?
2019. jún. 22. 14:00
 3/6 anonim válasza:
Na figyelj! Nekem 4 napig eszméletlen hasmenésem volt! 1 perc alatt elhárítottam egy fél deci konyakkal!! Már egy napja, hogy megállt! Remélem segítettem
2019. jún. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pálinka jó? XD

Sose ittam még alkoholt.

2019. jún. 23. 08:51
 5/6 anonim válasza:
Igen, az is jó! De csak mértékkel!
2019. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Nem hiszem, hogy alkohollal kellene kikezelni magadat.

Pár napig igyál gyógyteákat és egyél egészségesen. Ha meg nem múlik el, menj el orvoshoz!

2019. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!