Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szed vagy szedett már valaki...

Szed vagy szedett már valaki metformint? Milyen változásokat tapasztalt?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan emberek véleményét kérdezem, akik nem cukorbetegek, hanem PCO -ban vagy PCOS - ben szenvednek.



Akik cukorbetegek, ők is leírhatják mi lett jobb és mi lett rosszabb a gyógyszer szedése után.


2010. júl. 10. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Én PCOS vagyok, kb 1 hete szedem, eddig semmi változást nem tapasztaltam, talán egy kicsit jobb az anyagcserém. Jobban oda tudok figyelni arra, hogy ne zabáljak, mert hasmenésem lesz.:D El ne kezd nagy dózisban szedni, hozzá kell szokatni a szervezetet, én 500 mg-t szedek, felet reggel 5 napig utána este is felet 5 napig aztán reggel emelem 1 egészre, majd 5 nap múlva este is egészet veszek be. Így még egyszer volt tőle hasmenésem.A háziorvosom azt mondta, hogy a bnője ezt szedte és teljesen eltűntek a cisztái, segít teherbe esni és sokan fogynak tőle.
2010. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!