Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Epe problémára utaló jelek,...

Epe problémára utaló jelek, még sincs semmi eredmény, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Már több, mint két éve érzem, hogy problémám van az epémmel (legalább is azt hittem). Eleinte kisebb görcsök jöttek a hasam jobb felső oldalán, étkezés után kb fél-, egy óra elteltével a köldököm alatt, egy tompa görcsöt éreztem. Ez egyre furcsább lett, véraláfutások lettek a lábaimon, akkor elmentem az orvoshoz, megnézett ultrahanggal, vett vért, de semmi nyoma nem volt betegségnek. Gondoltam, valami megfázás lehetett, vagy nem tudom. Sajnos az étkezések utáni görcsök megmaradtak és egyre rosszabb lett. Ugyanúgy a köldököm alatt érzek tompa fájdalmat, de egy kis idő után a derekamba sugárzik, ahol éles, lüktető fájdalomba megy át. Nem sokáig tart egy ilyen görcs, de néha borzalmasan tud fájni. Próbálom kerülni az olajos, fokhagymás, lisztes ételeket, mert ezek mindig ide vezetnek, viszont néha mástól is elő szokott jönni. Legutóbb megittam egy Baileys-es jegeskávét, nagyon fájt tőle a gyomrom, sajnos utána hánytam is. Nagyon keserűnek éreztem, soha nem történt még ilyen. Néha a székletemnek nincs színe sem, sokszor megy a hasam. Ma voltam orvosnál és azt mondta minden rendben van.

Ez lehet, hogy valami lelki probléma miatt alakult ki? Már őszintén szólva nem tudom mire gondolhatnék.

Válaszokat előre is köszönöm!

32 / nő



2019. júl. 12. 11:49
 1/3 anonymousreview60 ***** válasza:
Nem írtad a hasi ultrahang eredményét. Van epeköved?
2019. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs epekövem. Azt mondta az orvos, hogy minden jó.
2019. júl. 12. 12:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom, mit tehetnék. Egyet szeretnék, végre kimászni ebből.
2019. júl. 12. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!