Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Reális ez az eredmény?

Reális ez az eredmény?

Figyelt kérdés

A tegnap nap során részt vettem egy ételintolerancia teszten, nyilván éreztem hogy diszkomfort érzetem van , székrekedésem és puffadásom , ezért az orvos javasolta , hogy vegyek részt rajta. A következő számomra teljes mértékben irreális eredményt kaptam .Szerintetek ??A következő élelmiszerekre vagyok kis,közepes vagy nagy mértékben intoleráns:


NAGYON:

Búza

Foldimogyoro

Mogyoro

Mandula

Alma

Kakaó

Tojásfehérje

Paradicsom


KÖZEPESEN:

Árpa

Zab

Pohánka

Amaránt

Libatop

Burgonya

Banán

Citrom

Narancs

Tojássárgája

Mustár


ALACSONY:

Rozs

Kukorica

Rizs

Szója

Glutén

Eper

Szőlő

Őszibarack

Ananász

Kivi

Kazein

Tehéntej

Kecsketej

Juhtej

Borsó

Zöldbab

Sárgarépa

Zeller

Fokhagyma

Vöröshagyma

Póréhagyma

Bárányhús

Sertéshús

Marhahús

Csirkehús

Pulykahús

Kávé


2018. jún. 1. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológusnak mutasd meg. Lehet pàr dolgot kivon az étrendedből.
2018. jún. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt inkább neked kell tudnod. Ha én kapnék ilyet, szemberöhögném az orvost vagy aki az eredményt közli, mert evidens, hogy nulla bajom van az első két listán szereplőkkel, étkezésem zöme onnan jön s jól érzem magam. De neked vannak problémáid s te érzed, milyen étel fogyasztása után jelentkeznek.

Van, aki mindenfélére érzékeny (én is ismerek ilyen személyt), nem tudhatjuk, hogy a te számunkra teljesen ismeretlen személyedhez mennyire illik ez a lista... Mindenesetre részvétem azoknak, akiknek ezeket kerülniük kell. Marad egyáltalán valami? Gondolom, nem elég és bevállalják az alacsony listát és keveset a többiből...?

2018. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kertem idopontot gasztroenterologusnal. Remelem az majd tud mondani valami okosat. Probalom a nagy mertekben levo eteleket kerulni... Bar en is azt gondolom , hogy e lista alapjan nagyreszt csak halon es vizen lehetne élni.... en pedig imadom a gyumolceoket zoldsegeket zabot es a tejtermekeket.. amikor eztan kerulnom kene... alig marad valami...
2018. jún. 2. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!