Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek most hízni fogok?

Szerintetek most hízni fogok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy 170 cm magas, 69 kilós lány vagyok. Egy jó ideje életmódot váltottam, egészségesen táplálkozok és természetesen mozgok is. Amióta elkezdtem, 7 kilót fogytam. 4 hete járok kondizni, személyiedzővel, ( heti 3x)és amióta csinálom, minden héten fogyok egy kilót. Naponta kb 1000-1200 kalóriát szoktam megenni, ami kevésnek tűnik, viszont többet egyszerűen nem tudok enni, ennyivel lakok jól. (Alapjárat kalóriaégetésem 1600 kcal egyébként) Ma viszont eléggé túlléptem a keretet, és 2300 kalóriát ettem meg sajnos....nem számoltam el, tuti ennyit ettem meg....Ha holnap megint 1200 kalória körül eszem, mint mindig, akkor is hízni fogok? Vagy meg fog ez látszódni rajtam egyáltalán? Elnézést, ha nagyon hosszú lett, és kicsit értelmetlenne sikerült, csak ideges vagyok most... A válaszokat előre is köszönöm!

2019. júl. 17. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nem kell ennyire ráparázni a dologra.

Egy nap, előfordul. Holnap folytatod tovább és kész. Valószínűleg egyébként egy deka zsír sem megy rád egy kis botlás miatt.

2019. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ezt heti 1x megcsinálod, heti átlagban még mindig kevesebbet eszel, mint amennyit (elvileg) felhasználsz. Nem olyan durván sok a 2300 kcal, inkább az a kérdés, hogy miket ettél, illetve hogy a napi 1000-1200 kcal-ból elég tápanyaghoz jut-e a szervezeted.
2019. júl. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Soha nem szokott velem ilyen előfordulni, hogy ennyit eszek,ez volt az első és utolsó! Ezeket a plusz kalóriákat több tojásból, és húsból vittem be, mivel előtte nem számoltam ki, hogy mennyi az annyi....soha nem tartok csalónapokat, szóval nem egészségtelen kajákból vittem be ezt a pluszt. Alapjáraton reggelire zabkását eszek egy nagy almával, tízóraira (ha nem bírom ebédig) sok gyümit eszek (pl alma, sárgabarack, cseresznye, dinnye) ebédre saláta sok főtt csirkemellel, vagy rakott brokkoli, uzsonnára sok gyümölcs és zöldség, vacsira pedig rengeteg paradipcsom, néha egy-egy tojással, vagy natúr joghurttal, és elég is szokott lenni, csak most valamiért nagyon éhes voltam, és benyomtam dupla annyi húst és tojást :/
2019. júl. 19. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!