Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Napok óta nem merek aludni?

Napok óta nem merek aludni?

Figyelt kérdés

Egy ideje, lassan egy hete minden nap rémálmaim vannak. A hozzám közelálló emberek szerepelnek benne, és általában elveszítek bennük valaki számomra fontos embert. Ezek az álmok amúgy hülyeségek, teljesen összefüggéstelen értelmetlenségek.

De mégis olyan szinten megviselnek lelkileg, hogy mostanában már sírok is álmomban, reggel tiszta könny az arcom meg a párnám.

Most már el se merek aludni. Nem szeretném azt az érzést érezni. Nincs semmi, ami különösebben okozhatná ezt, de ilyenkor mi a teendő?



2019. aug. 4. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyan veszíted el őket? A valóságban megtörténhet mindez?

Mennyi ideig szoktál sírni az álmodban? Gondolkodsz azon, hogy vajon álmodsz-e vagy sem?

Lefekvés előtt közvetlen mit szoktál csinálni?

2019. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meghalnak, és nem mindig nem önszántukból. Volt, hogy öngyilkosságból, és az az érdekes, hogy a velem való kapcsolata annak az illetőnek akkor elég válságos volt. Teljesen rá lehet egyébként ezeket az álmokat húzni a valóságra, csak nem valóságszerűek. Nem történhet meg a valóságban. Sírni felkelés előtt szoktam, de volt, hogy felkeltettek, mert azt mondták rossz volt látni ahogy “szenvedek” és sírok. Tudom, hogy ezek álmok, de néha a valóságban is keresem az álomban történteket, amíg rá nem jövök, hogy az csak a fantáziámban van. Lefekvés előtt olvasok általában, vagy instagramozok. Filmet nem szoktam nézni szándékosan emiatt.
2019. aug. 4. 23:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne koncentrálj arra, hogy rosszat fogsz álmodni. Inkbb próbálj meg úgy hozzáállni a dologhoz, hogy csak egy álom volt (az álom lehetőség a tanulásra, egy másik élet megtapasztalására). Egyébként mindig legyen a szobában elég levegő és javaslom, a zuhanyzást is, mert felfrissít. A villogást és a hideget pedig nem javaslom.

Amúgy bocsi, hogy csak ennyit tudtam írni, de azért azt kívánom, hogy ma ne álomdj rosszat. Vagy jót, vagy semmit. Legyen jó éjszakád és szép álmod!

2019. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen a válaszod! Igyekszem.

És viszont kívánok jó éjszakát!

2019. aug. 4. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!