Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alkohol a legprimitivebb...

Alkohol a legprimitivebb "drog" a világon?

Figyelt kérdés
Belegondol az ember több rossz tulajdonsága van mint jó, hatása se olyan csak tompít semmi boldogságot nem igazán ad, szóval csak szerintem semmire nem jó, de lehet én gondolom így.. Ti hogy látjátok?

2019. aug. 12. 13:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Légyszi, gondolkozz el azon is, hogy ilyen alapon a vallás is egyfajta drog. És az is lehet halálos.

Sőt! A legjobb orvosság/gyógyszer is halálos, minden csak a mennyiségtől függ...

2019. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen mértékletesség a lényeg itt is, de mégis sokan szeretik az alkoholt, mert egy az, hogy elfogadott, legalis, nem úgy mint más, az emberek nem törődnek az egeszsegukkel (legtöbb) egyik legrosszabb "kábítószer" akkor is.
2019. aug. 12. 18:24
 13/18 anonim ***** válasza:
Majd beszélgess egy betépett emberrel és egy másikkal, aki ivott egy pohár bort.
2019. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nyilván mindenkinek mas
2019. szept. 24. 08:39
 15/18 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező, te egy gyökér vagy. Ezzel nem lehet mit csinálni. Felteszel egy kérdést, de nem azért, mert érdekel mások véleménye, hanem mert te így akarod igazolni a képzelt felsőbbrendűségedet, miszerint te nem iszol alkoholt, ezért jobb vagy nálunk. Hát tudd meg, hogy nem. Ês ha ekkora frusztrációt okoz neked a téma, az azt jelenti, hogy innál te alkoholt, csak valamiért mégsem teszed, és ily módon próbálsz önigazolást nyerni, hogy jól csinálod.
2019. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nevetséges vagy, nem tudom miről beszélsz, másik meg mit kell "gyokerezni"?
2019. szept. 24. 14:49
 17/18 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Nekem nem tetszik egyáltalán"


És? Kifaszt érdekel? Ha neked nem tetszik Verdi muzsikája, akkor az opera szar? Vagy primitív? Ugyan már!

2020. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igyál sokat azt legyen májbetegseged
2020. jan. 8. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!