Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Miért vagyok ilyen szerencsétlen? :S

Figyelt kérdés
szar az egész életem ahogy van. Kezdem a családommal. Apukámat és a testvéremet szeretem, anyukámat viszont nem. Mikor először megjött szóltam neki és odab.szott a kezembe egy csomag betétet, semmit nem mondott el róla, én olvastam utána neten hogy mi hogy működik. A fiúkról egyáltalán nem lehet vele beszélni, se semmiről. Nem törődik velem meg a testvéremmel. Sokszor még ebédet sem főz, pedig előző nap vagy mikor hazaér a munkahelyéről (2-kor) simán összedobhatna valamit. De ő inkább elmegy lefekszik aludni, eszeik, TV-t néz...ez megy egész nap. Néha úgy érzem nincs is anyukám, csak egy nő aki itt lakik. Ha apukám megpróbál vele beszélni valamiről vagy akár rólam, testvéremről akkor rögtön felpukkad és ordibál. Mindig azt mondja hogy nem csinálunk itthon semmit, csak ülünk a számítógép előtt, pedig minden nap elvan mosogatva, összepakolva, rendet rakunk, kitakarítunk... A másik nagy baj, hogy mindig rosszkor jön meg :S ballagás,bankett, tánc verseny, tűzoltó verseny, orvosi vizsga a sulival, barátommal találkozás, egész napos fürdések a családdal a tóparton, disco, szülinapom, valentin nap, március 8. Most is mentünk volna a barátnőimmel fürödni, de én nem mehetek egész héten mert megvan :S pedig nagyon a akartam volna mert még a kiszemelt fiú is ott lesz. Eddig elég rossz idők voltak, eső, villámlás, de most mikor jó idő van, 30 fok felett én persze, hogy nem birok...hétvégére meg mikor már bírnák menni esőt mondd.:SSS Akkor tiszta selejt vagyok, az alakommal, arcommal nincs bajom, de pl az állkapcsommal nincs minden rendben, a kezemen van valami fertőzés, a könyökömnél is van...:SSSSSSS
2010. júl. 13. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szegény. :(( Nagyon sajnállak, én is szerencsétlen vagyok, megtudlak érteni. :(
2010. júl. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 evilmonkey válasza:
Akkor most én is kezdjek el panaszkodni? Hosszú lesz... Hogy miért vagy ilyen szerencsétlen? Mert talán annak gondolod magad? Változtatnod kéne neked is a felfogásodon. A fertőzésekkel meg menj orvoshoz. Amúgy meg, nem hiszem el, hogy egész nyáron megvan. Már kb. 3 hete csak a nap süt...:)
2010. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szegény :((

Szerintem ez az élet rossz oldala, nekem is volt ilyen, egy mélypont amin már túl vagyok.

hogy hogyan? megpróbáltam az élet jó oldalát nézni. Elvégre vannak barátaim akiket szeretek. szerencsére nem vagyok krónikus beteg. és van egy családom akiket szertek.

A te életedben is vannak jó oldalak. próbáld meg azokat is keresni.

remélem segítettem

sok sikert!


üdv: egy optimista lány

2010. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

12:38as vagyok.

a menzesszel kapcsolatba, használj tampont (van tiniknek : OB mini), azzal fürdeni is tudsz

és még vezzess naptárt is, hogy minden hónapba bejelölöd hogy mikor jött meg, így köbö kiszámítható, várható hogy mikorra jön meg

HA kérdeésed van írj ide. SEGÍTEK

2010. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
12:38as köszi szépen. És lenne egy kérdésem is: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..
2010. júl. 22. 13:16
 6/6 anonim válasza:

12:38-as vagyok. szivesen :)

am ez a te kérdésed vagy tulajdonképpen ugyanez a helyzet nálad is

2010. júl. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!