Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnap után 27. -én lesz, a...

Holnap után 27. -én lesz, a 2. forgalmi vizsgám. Nagyon izgulok nem akarok újra bukni jó tanácsok?

Figyelt kérdés

2019. aug. 25. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első ami nagyon fontos, hogy ne izgulj! Tudom, ez így hülyén hangzik, de próbáld meg. Ne legyél elkeseredve, hogy nem sikerült 1.-re hisz nem minden sikerül az életben sem elsőre:) A második, hogy kicsit legyen önbizalmad, hogy sikerülni fog, légy pozitív, beszéldd be magadnak, hogy megtudod csinálni! Figyeljj mindenre oda alaposan, ha a család valahova megy el autóval, akkor menjj velük, Te ülj elől, és mondogasd a táblákat, mikor, hol, mibe kell váltani, hol kell megállni, mikor kell elindulni stb... hirtelen csak ennyi jutott eszembe! Sok sikert! Azért az eredményt majd oszdd meg velem is ;) akárhogy sikerüljön, légy büszke magadra! Csók >3
2019. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megmondom, én min buktam el, erre figyelj, egyirányú utcában nem figyeltem a jobbkéz-szabályra. A másik, hogy energiaitalt ittam előtte, és a vizsgán emiatt baromira kellett pisilnem, nem tudtam koncentrálni.
2019. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ne streszelj rá, felesleges.

Amikor a B-t csináltam érettségi előtt bennem is hatalmas vizsgadrukk volt és annyira izgultam, hogy majdnem ezért buktam meg.

Egyetemen viszont amennyi sikeres és sikertelen vizsgám volt megtanultam elengedni ezt a dolgot és amikor az A kategóriát csináltam utána már úgy mentem forgalmi vizsgára mint a boltba tejért.

2019. aug. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem izgulni nagyon remélem hogy meglesz
2019. aug. 26. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!