Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga előtt, tanácsok?

Forgalmi vizsga előtt, tanácsok?

Figyelt kérdés
Első forgalmi vizsgám nem sikerült,sajnos az én hibámból,nem az VB volt rosszindulatú.Én dolgozom, áruházban,ahol pénztárba is kell ülnöm ami le tud fárasztani. Holnap lesz a következő vizsgám,pont reggel 5 re megyek dolgozni 11:30 ig,majd 12 től meg 1 óra gyakorlás még az oktatóval majd utánna vizsga.Valami tanácsot tudnátok nekem mondani az izgulásra? stresszelésre? Illetve arra hogy így munkából jövet mivel figyelhetnék 100% -san a forgalomra,ne kalandozzon el a gondolatom,lényeg hogy maximálisan tudjak figyelni a sikeres vizsga érdekében. Kv,energia ital,nem tudom hogy jó-e hisz fel felpörget de akkor meg kapkodás lesz hogy össze vissza figyelek majd. Tényleg valami tanács hogy hogy legyek halál nyugodt és tudjak figyelni maximálisan így, "másodszorra".
2017. febr. 8. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Semmi kávé, energiaital, a lényeg hogy nagyon-nagyon nyugodt legyél, sokan még nyugtatót is vesznek be ilyenkor. Inkább feküdj le már most, aztán aludj amennyit csak lehet, és akkor nem hinném, hogy épp annyira fáradt leszel, hogy ne tudj koncentrálni.
2017. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sikerült:)
2017. febr. 9. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :D
2017. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!