Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga hamarosan,...

Forgalmi vizsga hamarosan, tanácsok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a helyzet hogy aprilis ota vezetek, es most szeretnek elmenni vizsgazni. Na most vettem mar legalabb 40-45 orat, es ugy erzem hogy azert mar megy. Egyszer elmegyek vezetni, tok jol mengy minden, masik alkalommal vetek egy-ket aprobb hibat. Az oktato mondogatja hogy gyakoroljak, meg hogy a vizsgan van egy szint amit meg kell utni stb. Szerintem mar menne a vizsga, megprobalnam szivem szerint, nem erzem magam annyira benanak, nem is totyogok az utakon, fejben mar osszeallt minden, gyakorlatban is megyeget, de azert aprobb hibak neha becsusznak... mar nem szeretnek tobbet erre kolteni, regi almom a jogsi, szeretnek tulleni az egeszen. Szerintetek probaljam meg a vizsgat? Ott ugy is osszeszedi magat az ember, talan az aprobb hibak sem jonnek elo pl: benyomott kuplungal kanyarodni, stb? Koszi, bocsimaz ekezetek hianya miatt.

2017. aug. 14. 00:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt az oktatóddal kell megbeszélni, nem velünk.

Szerinted jól megy... mit mond az oktatód?

Ha beleegyezik a vizsgába, ő is úgy látja van esélyed, ha ellenzi, saját kérésre akkor is vizsgázhatsz, de akkor nem hibázhatsz, különben jó eséllyel megbuktatnak.

A vizsgán a vizsgabiztos szerencse gaktor. Lehet szigorú, vagy segítőkész, de sokszor az is számít, hogy az oktató szerint már érett a tanuló az egyedül vezetésre

2017. aug. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sok esetbe nem rajtad mulik, hogy atmesz-e hanem, hogy milyen a vizsgabiztos.

En elsore megbuktam, masodikra sikerult.

1 ev telt el, hogy megszereztem a B-t most meg egy honapja mar a C kategoriai is megvan ahol minden elsore sikerul.


Szoval ha meg is buknal az ne vegye el a kedved vagy ilyesmi, sajnos vezethetsz te akarmilyen jol ha epp rossz napja van a vizsgabiztosnak.

2017. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat, akkor azert a szerencse is kelleni fog =)
2017. aug. 14. 18:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egész vizsga egy hatalmas improvizáció, mindig mások vannak körülötted, lehet, h pont több a figyelmetlen, a szabályokat kell alkalmazni. Én a vizsgámon rossz sávba soroltam, és bementen egy nagy bolthoz, de szabályosan legalább. A parkolóban megfordultam, de egy záróvonalon, annyira kopott volt, h nem láttam, de a vizsgabiztos is azt mondta, h le volt kopva, és mivel már csak 5 perc volt a vizsgámból, nem buktam meg. Tehát 1. imprózz 2.szerencse
2017. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nem vagyok rá büszke, de én is általában benyomott kuplunggal kanyarodok, még a vizsgán is ez volt és meglett, ez ne riasszon vissza
2017. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első vizsgám nem sikerült, de utána sokkal jobban ment a vezetés, mert legalább azon már nem agyaltam, hogy vajon milyen lehet egy vizsga.. Ha ügyes vagy és szerencséd van, akár elsőre is meglehet,ha (jogosan) megbuktatnak, akkor pedig a vizsgabiztos is elmondja a véleményét a teljesítményedről, amiből tanulhatsz. Szerencse és jóindulat is kell a sikeres vizsgához. Az első vizsgán jogosan buktattak meg, annyira izgultam, hogy tényleg hibáztam (jobb kezesbe nem néztem be). De az a vizsgabiztos egyébként nagyon rendes volt, úgyhogy csak rajtam múlott. A második vizsgán nem vétettem hibát, de megbuktam, mert az egyirányúban balra kanyarodásnál nem húzódtam le eléggé balra, legalábbis ez volt az indok. A harmadik vizsgát egy hiba nélkül, teljesen szabályosan vezettem le, de kellett adnom pénzt ahhoz, hogy biztosan átengedjen.. Szóval próbálkozni kell!
2017. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én most vizsgáztam.Úgyszint április óta vezetek.Én nem apróbb hibákat vétettem,hanem minden 2órás vezetésnél "megbuktam" már az első 50 percben 3x. Elégé izgultam a vizsga előtt is. Beült a vizsgabiztos,viszonylag lenyugodtam. Minden kezdet nehéz alapon elég nehezen indultam,aztán valahogy csak belejöttem. Hibavonal nélkül vizsgáztam,az első alkalom volt,amikor igazán összeszedtem magam fejben. :)


Az enyém viszonylag ritka eset szerintem,más inkább a vizsgán idegességében elront mindent. Neked kell tudnod,vélhetően melyik típusba tartozol.Én a helyedben már mindenképpen megpróbálnám,lesz ami lesz.

2017. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönom a válaszokat!! Meg is próbálom, holnap megyek is befizetni a vizsgadíjat! :)
2017. aug. 15. 23:15
 9/10 anonim válasza:
Hogy sikerült??
2017. aug. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szeptember hetedikén lesz a vizsgám!! :)
2017. aug. 26. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!