Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Plusz motiváció, jó tanácsok...

Plusz motiváció, jó tanácsok a forgalmi vizsgához?

Figyelt kérdés
Pénteken forgalmi vizsga, ez lesz a második. Bármilyen tapasztalatot, vagy akármit meghallgatok. Előre is köszönöm!

2019. aug. 20. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a negyediket is úgy vettem mint az előző többit, tudtam hogy közel járok a totális kudarchoz, de 5.re olyanhoz mentem volna aki elfogadja a pénzt, és tutira megy minden.

Szerintem vezess úgy, ahogy gyakorlások alatt, legyél jobban összeszedett, mert itt már az oktató nem szól/hat, tehát a legjobb tudásod alapján csináld a dolgokat. Sajnos nekem összejöttek olyan helyzetek amik a sok tíz óra alatt nem, és rögtönzöttbe cselekedtem, mégis jó volt.


Engem apróságokon vágtak el, tehát nem kibabrálás miatt.

2019. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általában hasznos, ha közvetlenül előtte vezetsz, de ez egyén függő.


Amúgy meg vezess nyugodtan, figyelmesen (tudom könnyű leírni), ne csináld kapkodva a dolgokat és ne improvizálj. Illetve duplán figyelj azokra amik a gyengeségeid voltak oktatás során.

2019. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"de 5.re olyanhoz mentem volna aki elfogadja a pénzt, és tutira megy minden" - és azr hogyan?

A vizsgabiztosokat a vizsga napján számítógépen sorsolják a vizsgázókhoz, amíg az meg bem történik senki nem tudja kiket vizsgáztatnak aznap...


Annál nagyobb motiváció nem kell, hogy siker esetén véget ér a tanuló státusz, jogosítványt kaphatsz.

Semmi extrát nem kérnek, abban az 50 percben viszont probálj meg koncentrálni, ne elmélkedj azon, hogy "mi lesz, ha", csak az aktuális feladatra koncentrálj.

Vizsga előtti éjjel aludd ki magadat, legyél kipihent, és a vizsga előtt nem árt egy óra bemelegítés, vezetés, beszélgetés az oktatóval, aki akkor már tudja ki lesz a vizsgabiztos.

2019. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!