Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a célszerubb: forkolni a...

Mi a célszerubb: forkolni a bitcoint, vagy létrehozni uj kriptovalutát?

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 23:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 A kérdező kommentje:
"Kamatos kamatról világéletedben nem hallottál még ezekszerint." nálunk mennyi is az? 200% február ota? Ja nem az a bitcoin árfolyamnyeressége.
2019. szept. 7. 02:54
 52/73 A kérdező kommentje:
""Az algoritmus nem egy felügyeleti szerv, főleg nem hatóság." ha dollárt feketén váltasz ugyanugy senki sem fog kártalanitani. Be kell tartani a biztonsági szabályokat, s akkor nem tudnak átvágni. Ahogy hamis pénzt se kapsz ha banban váltod a pénzt s nem feketén az utcán.(hasonlat, mielött belekötnél, hogy bitcoint nem bankban váltanak)" bár én azt szoktam javasolni, hogy magasabb összeget bankban váltsanak. jol jön ha van biztonsági őr, van kamera, aki szélhámos az ilyen körulmények közé el se jön. és a forint se lesz hamis amit kapsz érte. (már ha eladsz bitcoint)
2019. szept. 7. 02:56
 53/73 A kérdező kommentje:
ugyértem nem te, hanem amikor olyan emberről van sz aki nem hlyeségeket ir a gyakorin, hanem a valo életben elad bitcoint. neki szoktam azt javasolni, hogy magasabb összeg esetén bankban bonyolitsa le az uzletet. vagy utalással, akkor megint nincs olyan gond hogy esetleg hamist pénzt kap (forint utalással)
2019. szept. 7. 03:05
 54/73 anonim válasza:

"Kamatos kamatról világéletedben nem hallottál még ezekszerint."


Ha neked van 100 dollarod az nem kamatozik semmit, ahhoz be kell fektetned valamibe kockazatot vallalva.


Legkozelebb mi lesz azzal jossz majd, hogy nem gond az 50%-os inflacio 2000 ota mert rulettem meg lehet duplazni?

2019. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 A kérdező kommentje:
Ruletten 36-szorozni lehet percek alatt. Számold ki az évi hány % kamatnak felel meg.
2019. szept. 7. 20:38
 56/73 anonim ***** válasza:

"hogy hogy stsz el olyasmit amit azonnal visszadobb a rendszer az elöttem is rejtéj."


Akkor leírom gyakorlati példával.

X megbeszéli Y-nal, hogy megvenne tőle valamit bitcoinért, de csak nyomtatottja van. Y azt mondja, oké, találkozzunk itt meg ott. Megtörténik az adásvétel. Y pedig otthon jön rá, amikor utánanéz a bitcoin bilétáinak, hogy át lett rázva.

Nincs minden utcasarkon terminál, hogy csak úgy lecsekkolhasd, valódi-e a kapott bitcoin.


"Ahogy hamis pénzt se kapsz ha banban váltod a pénzt s nem feketén az utcán."


Vásárlásnál viszont kaphatsz hamispénzt.


"ebben jobb a bitcoin mert itt maga a rendszer ellenörzi."


A fizikális példányokat hogy ellenőrzi? Azt látja csak, ami fent van a neten.


"továbbra is egyfolytában hlyeségeket irsz. fogalmam sincs mi ebben a hasznos."


Ezért mondom, ha szerinted hülyeség, akkor leírom azt a választ, amit befogad a gyomrod, oszt kész. Úgyis csak azért megerősítésért írtad ki a kérdést, eléggé levágós a dolog.


"a kriptopénzek tulnyomo többsége mögött nincs felyeleti szerv"


Szerinted oltári jó dolog, ha felügyelet nélkül hagynak futni egy készpénz-helyettesítő dolgot. És én írok hülyeségeket. Lol.


"nálunk mennyi is az? 200% február ota? Ja nem az a bitcoin árfolyamnyeressége."


Forrás?


"Ha neked van 100 dollarod az nem kamatozik semmit"


Ha bankszámlán tárolod, kamatozik. Ez neked újdonság?


"Legkozelebb mi lesz azzal jossz majd, hogy nem gond az 50%-os inflacio 2000 ota mert rulettem meg lehet duplazni?"


A bitcoin is tud inflálódni, úgyhogy ez nem érv.


"Ruletten 36-szorozni lehet percek alatt."


Ja, Martingale-módszerrel. Aztán úgy kivágnak a kaszinóból, hogy a lábad nem éri a földet.

2019. szept. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 A kérdező kommentje:

Akkor leírom gyakorlati példával.


X megbeszéli Y-nal, hogy megvenne tőle valamit bitcoinért, de csak nyomtatottja van. Y azt mondja, oké, találkozzunk itt meg ott. Megtörténik az adásvétel. Y pedig otthon jön rá, amikor utánanéz a bitcoin bilétáinak, hogy át lett rázva.


Nincs minden utcasarkon terminál, hogy csak úgy lecsekkolhasd, valódi-e a kapott bitcoin.


ja hogy fogalmad sincs hogy megy ez az egész. Értem. Internetes mobiljával rákattint s azonnal kiderül valódi e. ha ezt ne teszi meg az olyan mintha nem ellenőriztetné bankban hogy a pénz hamis e. (Oké pár ezernél én se szoktam, de ha milliókat KP-ben akarnának fizetni, nem utalással akkor azt már bankban intézném el, ahol egyből ellenőrzik is. vagy te úgy szoktad mint a filmekben hogy adnak neked egy táskányi papírpénzt az utcán? A nagy különbség az, hogy a bitcoin egy internetképes okos telefonnal egy kattintással ellenőrizhető, hogy hamis e vagy nem.

2019. szept. 8. 15:01
 58/73 A kérdező kommentje:
"A fizikális példányokat hogy ellenőrzi? Azt látja csak, ami fent van a neten." a fizikális példány a neten levőnek a lenyomata. kivéve persze ha hamisították.
2019. szept. 8. 15:02
 59/73 A kérdező kommentje:

"Szerinted oltári jó dolog, ha felügyelet nélkül hagynak futni egy készpénz-helyettesítő dolgot. És én írok hülyeségeket. Lol."


Nagyanyám örült volna ha a pengő fölött nem lett volna felügyeleti szerv. 4 évnyi bére ment el a gondos felügyeleti szervek miatt. Oké, háború, de mennyivel jobb az a pénz amit háború se képes padlóra küldeni, max. az egyik ingadozást az okozza. Közelibb példa a venezuelai felügyeleti szerv. mennyire is felügyel? A forint leértékelésekről nem is beszélve.

2019. szept. 8. 15:05
 60/73 A kérdező kommentje:

""nálunk mennyi is az? 200% február ota? Ja nem az a bitcoin árfolyamnyeressége."



Forrás?"


nagy a baj nagy a baj

2019. szept. 8. 15:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!