Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen vicces dolog történt...

Milyen vicces dolog történt veled?

Figyelt kérdés
a legviccesebb dolog ami történt veled
2010. júl. 14. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a két sztori akkor inkább volt kínos,ciki és minden egyéb rossz,mint vicces,de utólag jókat nevetünk rajta.


Az egész úgy indult,hogy palacsintát sütöttünk vasárnap,anyum csinált hozzá túrót,amit úgy csináltunk addig,hogy tettünk bele vaníliás cukrot,mazsolát és tojást,hogy kenhető legyen.Megebédeltünk,nem volt semmi különös dolog.Másnap nővéremnek nem kellett bemennie a gimibe,reggel már mondta,hogy rosszul van.Én is rosszul voltam,de mivel anyámék hajnalban elmentek dolgozni nem mertem megreckíroztatni,hogy nem megyek be,mert akkor balhé lett volna utána.Reggeliztem,de nem bírtam megenni a kaját,rosszul voltam.Elmentem suli végigszenvedtem egy órát minden baj nélkül.Második óra matek volt,ofőnkkel akit nagyon nem szerettünk.Jelentés végén behánytam,nagyon égő volt:$:(

Osztálytársam kikisért a mosdóba,meg utána a titkárságra,de szó szerint húzott már,mert erőm nem volt menni,falfehér voltam.

Közbe nővérem összeesett anyum munkahelyén úgy vitte át anyum az orvoshoz.Mikor hazavitte csörgött a telefon a suliból keresték és jött értem.

Kiderült,hogy szalmonellásak lettünk.

2hétig szinte semmit nem ettem,olyan szinten,hogy megettem 2ropit fél órán belül kijött belőlem.

Akkor perpillanat a legrosszabb az volt,amikor este elmentem wc-re,megmostam a kezem utána mentem a konyhába bevenni a gyógyszeremet.Egyszer csak megszédültem,le kellett ülnöm,elkapott a hányinger,a hasam begörcsölt és már nem jutottam el a wc-re:'( Inkább nem részletezem,de alul-felül egyszerre minden kijött a konyha közepén -.-"


De így utólag jókat nevetünk rajta a szüleimmel;)

2010. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hoppá: ) ez azért durva :D

de vicces ahogy olvastam

2010. júl. 14. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:
27%
fúúúúj.te besz4rtál????undorító.
2010. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!