Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináltok ha nem tudtok...

Mit csináltok ha nem tudtok elaludni? :D

Figyelt kérdés
mondjuk melegvan vagy tul sok cólát ittálxd vagy sok kávét v akármi:D
2010. júl. 14. 11:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én hála istennek jól alszom, de amikor mégsem akkor: igyál egy pohár tejet:P. vagy nézz tv-t, este amúgy is sz*r műsorok vannak, azon el lehet aludni.xD
2010. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor én elkezdem olvasni a kötelező olvasmányokat,aztán nyár végére sikeresen elolvasom mindet:D

egy óra,és már alszom is tőlük:D

2010. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Elszámolok háromig. De van hogy fél négyig.
2010. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Olvasok. Tévézek. Naplót írok. :D
2010. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nézd a tv-t és a szar műsorokon elalszol valmaikor
2010. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron a legjbb esti programom:

10körül még kint vagyok az ablakban,na nem szó szerint.Általában állok a nyitott ablak előtt vagy leülök a kisasztalra és nézem az eget,esetleg zenét hallgatok közbe.Nem olyan jó tömbházak között felnézni az égre,mint a Balatonparton,de ez van:)

Egyébként,ha már lefeküdtem,de nem tudok elaludni játszok a telómon vagy mp3-on zenét hallgatok,esetleg egyszerre a kettőt:)


Bár a zene suliidőben nem a legjobb,mert bizony még este is képes vagyok órákig zenét hallgatni és másnap alig tudok felkelni és majd bealszok 1-1 unalmasabb órán:D

15/L

2010. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Addig állok kézen, ameddig bírok, esetleg fekvőtámaszozom kifulladásig, kornyikálok a család nagy örömére, kimegyek a kertbe az állatokhoz rohangálni, takarítok... A lényeg, hogy alaposan lefáradjak :)
2010. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

zenét hallgatok.az mindig segit. =)


egy 16éves csaj

2010. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én lefekszek az ágyamba, olvasok és közbe zenét hallgatok.

Vagy ha együtt vagyok a pasimmal, akkor elalvás előtt SZEX -elünk, egy nagyon vadat. 4 órán keresztül. Na azután el lehet aludni, de akkor is nehezen, mert még 1x megkívánja az ember.. :)


Üdv.: 17/L

2010. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Tanulok (matek)

olvasok (öktelező olvik vagy magazinok, pl.:mari claire, cosmó, 3. évezred, látkép, geo)

álmodozom

zenét hallgatok

játékokat tolok (dömper :)

még több colát iszom :D

csampkodom az összes kurv@ bokarat

irkálok ("napló" (csak néh rám jön és akkor le írom, hogy mi volt ma), hogy mit szeretnék elérni, csinálok táblázatokat (pl.: ha ezt vagy azt megcsinállom akkor ezt vagy azt megvehetem) ki számolom,hogy mennyi pénzemnek kén lenni (és ezzel szemben mennyi van) ilyesmi, ami éppem rámjön)

iszom mégy egy kis colát :D

megoldok pár matekfeladatot

olyan 5-6 körül lemegyek és eszem valamit (vagy csak meggyöződöm róla, hogy nincsen semmi ehető)


Kb ennyi

15/L

2010. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!