Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem képes velem örülni?

Szuszi95 kérdése:

Miért nem képes velem örülni?

Figyelt kérdés

Teljesen kikészít az anyám. Alapból sem felhőtlen a kapcsolatunk mert neki soha semmi nem jó amit csinálok. Most végeztem gyógytornászként az egyetemen, három hónapja keresek munkát, sajnos a kórházakba eléggé nincs hely. Ma találtam egy helyet ahol edzőteremben kell dolgoznom,ez most fog megnyitni a hónapban. Teljesen új a hely még kialakulóban a beosztás stb. Nekem köredzést és gyógytornát kell majd tartanom

Persze tök lelkes voltam hogy végre van munkahelyem, kicsit függetlenebb a hely egy kórháznál nekem nagyon bejön. Anyámnak nem tetszik, egyből cseszeget hogy nem ezért tanultam, meg igenis rendes kórházba fogok dolgozni. Egyáltalán nem örül velem. Pedig szerintem legelső munkahelynek nagyon is megfelel. Addig se eszik otthon az unalom, legalább keresek is. Én tényleg lelkes vagyok, a kollégák is jófejek. Erre itt van anyám akinek azért számít a véleménye nekem, és tessék teljesen elveszi az életkedvemet.

24 évesen szeretnék elköltözni már, főleg miatta, mert egyszerűen mindenbe beleköt. Végre van munkám, és leszólja. Köszönöm annak aki elolvasta!

24/L



2019. szept. 6. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A te életed, jobb ha nem engeded, hogy a mérgezze a lelked.
2019. szept. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy miért nem képes örülni veled.


Büszke lenni rád.


Egyszerűen csak rossz a látása erre a dologra.



Viszont te legyél magadra büszke, és ne érdekeljen édesanyád véleménye erről. Később még dolgozhatsz kórházban, igazad van. Nem kell sietni. Ha elég a pénz, amennyit kapsz akkor be érdekeljen. A harmónia is megvan a munkahelyen, ne hagyd, hogy emiatt rosszul érezd magad.

2019. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!