Van meg remeny?

Figyelt kérdés

A lannyal mar honapok ota nem beszeltem, elegge elvagtlan szalak maradtak koztunk, baratok voltunk aztan randiztunk, majd elvagodtak a dolgok miattam. Barat akartam maradni, viszont o mar nem nyitott. Suli ota egyszer rairtam eleg semlegessel dologgal, de o rovidre zarta a dolgot. Hianyzott es beszelni akartam vele, de igy hogy nem nyit es suliban is eleg furan viselkedik velem, nem tudom meg lenne e ertelme valamit tennem. Az insta sztorijaimat se nezi mar miota, szoval most mar en se az ovet... De valahogy azt erzem, hogy meg mindig faj neki vagy hogy meg van sertve. En pedig mar feladni latom a helyzetet.

19/F



2019. szept. 15. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha van lehetőséged rá, próbálj vele személyesen beszélni, és rendezni a köztetek lévő viszonyt.

Ha viszont erre sem hajlandó, javaslom: engedd el, és lépj tovább.

2019. szept. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"De valahogy azt erzem, hogy meg mindig faj neki"

Nem úgy érzed, hanem csak reménykedsz benne. Ne tedd, felesleges. Nem jöttél be neki, ezen nem tudsz változtatni. Egyet tehetsz; tanulsz az esetből, hogy legközelebb ne kövesd el ugyanazt a hibát.

2019. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!