Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt érzem hogy kiégtem?

Azt érzem hogy kiégtem?

Figyelt kérdés
Még csak 8.os vagyok és olyan érzésem van mintha kiégtem volna. Egyszerűen nem érdekel semmi és nem tud ok semmire tartósan koncentrálni, Pedig tudom hogy ez az év nagyon fontos, Valaki valami tipp?

2019. szept. 18. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Keress valamit amiben az örömöd leled és tedd azt.
2019. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azon csodálkoznék, ha nem éreznéd úgy, hogy kiégtél, amennyire agyon vannak a mai diákok is terhelve....


Egyébként nem ez az év fontos, hanem az egészséged.


Szóval amikor csak tudsz, lazíts és amiben jó vagy, arra koncentrálj, a többit meg csak minimálisra tanuld.


Egyébként hidd el, hogy nem dől össze a világ, ha valami nem jól sikerül, viszont a sikered és a boldogságod kulcsa az lesz, amit szívesen és örömmel csinálsz, ezért nagyon fontos, hogy mielőbb megtaláld, hogy mi az!

2019. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!