Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki érti ezt? Mire számítha...

Valaki érti ezt? Mire számíthatok, ha vissza megyek a dokihoz? (olvasd el lent)

Figyelt kérdés

Tegnap voltam MR vizsgálaton a könyököm miatt, mert már több mint egy éve történt a baleset (leestem a lóról) de még mindig nem túl jó a kezem,(járok gyógytornára)és az orvosom elküdött vizsgálatra.Már vizsgálat után megkaptam az eredményt,viszont nekem ez nem mond semmit.Kedden kell visszamenni az orvosomhoz, viszont addig szeretném tudni, hogy naggyából mi van.Aki naggyából ért hozzá, az biztos tud nekem valamit mondani.Itt van a vizsgálat eredménye:

*Aktuális folyadék felszaporodás az olecranon csúcs körül látható,valamint a radius fejecs körül ventralisan.A radius fejecs izületbe hatoló törése dislocatio nélkül gyógyult.Az ulna olecranon defractio is jó helyzetben illeszkedik, látható szonban az incisura középső és alsó harmad határán izfelszini lépcsőképződés és körülírt chondropathia.Ezzel szemközt a torchlea hátsó-alsó konturján concav laesio utal korábbi osteochondralis sérülésre.A radio-trochleas izületben a porállomány elvékonyodása látható és csontvelő oedema az izfelszin mögött.


2010. júl. 15. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
a csonttal nincs gond de az ízületen van valami gebasz meg a csontvelődben van egy pötty ödéma
2010. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

értem, és ezzel lehet valamit kezdeni?

(köszönöm a választ)

2010. júl. 15. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!