Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Borotváljam le a hajam?

Borotváljam le a hajam?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok és szeretek ki próbálni új dolgokat nem rég azon gondolkoztam hogy borotváljam e le a hajam. Ez mivel jár? És milyen gyorsan nő vissza?
2019. szept. 24. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne!

Megfázhatsz, és kihullik a maradék hajad.

Teljesen megváltozhat pl. a frizurád tőle.

2019. szept. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De miért és hogyan változna meg a frizurám tőle, és ezt nem télre tervezem hanem tavaszra.
2019. szept. 25. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Valahogy másképp nő ki, vagy ha idáig sima volt, göndör lesz, vagy fordítva.

Ha pedig megfázol, akkor mindenféle bajod lehet tőle.

2019. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2019. szept. 25. 14:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejött a borotvált kopaszság, télen-nyáron kétnaponta leszedem simára. Szerintem próbáld ki.
2019. szept. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség amit az első ír! Dehogy nő vissza másként! Már hogy is lenne? Ez olyan lenne mintha betestápolóznád a tested és hirtelen fekete lennél. Genetika teljes mértékben az hogy milyen hajad lesz.
2020. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Genetikától is függ, de attól is, hogy milyen körülmények között van a fejbőröd (van-e körülötte valami, pl. haj).
2020. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Én 2 hete borotváltam le teljesen kopaszra a hajam, teljesen sima lett, előtte 30 cm-s hajam volt. Nagyon gyorsan nő a hajam, már most több mint fél cm. Ugyanolyan színű a hajam és megeszem a kalapom, ha ebből valaha más színű lenne, mint volt. Van egy barátom, akivel nem tartom a kapcsolatot, mert nem futok vele össze sok helyen és nem látam már vagy 3-4 éves. De amikor láttam akkor állandóan nullás kopasz volt és mindig gépelték neki, nyáron meg borotválták is és mindig ugyanúgy fekete haja volt.
2020. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!