Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hány kilót szoktatok hízni...

Ti hány kilót szoktatok hízni karácsonykor?

Figyelt kérdés

Én el szoktam ilyenkor engedni magam, úgyhogy egy karácsony alatt én kb. 4-5 kilót, eddig a legtöbb 7 kiló volt. Egyébként szoktam sportolni nem vagy kövér de azért ilyenkor néha jól esik elengedni magam.


Ti hogy vagytok ezzel (kérdőjel) 25/F



2019. szept. 28. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
0-t, nem eszek többet karácsonykor, mint egyébként, de szerintem amúgy sem híznék, már vagy 10 éve ennyi vagyok, előtte is 1-2 kg ment fel 2-3 évente
2019. szept. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én (26/F) mindig szoktam pár plusz kilót felszedni a téli hónapokban, ami utána eltűnik, de hirtelen és jelentős változások eddig nem voltak. Tavaly viszont 6 kilót híztam, nem azt mondom, hogy egyik napról a másikra, hanem úgy a téli szünet heteiben. Valamikor karácsony előtti napokban meg január elején mértem, azt hiszem. Szóval nem csak jól teleettem-teleittam magam, ami másnapra kimegy, hanem tényleg meg is combosodtam, úszógumis hasam lett, kihíztam minden ruhát, és ez nyárig meg is maradt. Soha ennyit ilyen hirtelen nem híztam. Pedig máskor is rengeteget eszek. Csodálkoztam, mert nem vagyok egy ilyen hízékony-kövér fajta, azoknál szoktak könnyen röpködni fel-le a számok, nálam nem. Inkább azzal magyarázom, hogy hazaköltöztem anyámékhoz, és felváltotta a gondterhelt napokat a békés nyugodt semmittevés. :) Korábban átlagos súlyú, illetve a normál tartomány felső határán voltam, de azóta van némi túlsúlyom. Megkérdezhetem, te hány kilóról ugrottál hányra? Komolyan 2 nap alatt?
2019. szept. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Karácsonykor általában fogyni szoktam, mert ha hazamegyek a szüleimhez, akkor csak a normál karácsonyi ételsort eszem (leves, második, máskos guba, süti, gyümölcs), ami sokkal kevesebb, mint amennyit hétköznap enni szoktam.
2019. szept. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semennyit. Járok kakálni is és nem csak tömöm magamba akaját, mint aki 1 hete nem evett.
2019. szept. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Változó.

Amióta rendszeresen mérem a súlyomat, azt vettem észre, hogy általában 2-3 kilót szedek fel az ünnepek alatt, a rekord pedig 5 kiló volt (na de akkor tényleg zabáltam).

Én is sokat edzek, szeretem fitten tartani magam, BMI-m az év nagy részében 20-22 között van, de karácsonykor (és szilveszterkor) elengedem magam, elvégre, az a plusz néhány kiló úgyis eltűnik januárban és februárban és az év egyik tetőpontja számomra a karácsonyi ünnep. Ilyenkor együtt vannak a szeretteim és nem szeretnék ezen a neves alkalomkor koplalni és kibújni a közös eszegetések alól.

2019. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semennyit, ünnepek alatt sem tudok többet enni, mint máskor. Nálunk nincs 5-6 féle fogás ilyenkor sem, ugyanannyi kaját készítek, mint egy sima vasárnap.
2019. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves 2. Válaszoló:

Én 65 kg-ról szoktam hízni karácsonykor 70-re kb. De tavaly például 65kg-ról 72-re, nem tud hogyan:)

De egyébként 3 nap alatt!

És furcsa módon csak a pocakomra hízok!

2019. szept. 29. 18:25
 8/10 A kérdező kommentje:

Akik nem bíznak semmit, ráadásul még akik fogynak is hogy bírják megállni?


Itt van 2 kép egyiken sem én vagyok de nagyon jól illusztrálja hogy hogyan nézek ki karácsony előtt és után:


[link]



[link]



Illetve kb. Mindig ez a vége ha étterembe megyek:


[link]


Hiába, imádok enni:D

2019. szept. 29. 23:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Semennyit. Csak azért nem fogok többet enni, mint bármikor máskor, mert karácsony van!
2019. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 4-5kgt tuti :)

Tavaly 5t

2019. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!