Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Picit idióta kérdés de: Hol...

Picit idióta kérdés de: Hol találok olyan pasit, mint amilyen Edward a Twilight-ból?

Figyelt kérdés

lehet röhögni... Sőt ha nagyon tetszik fel lehet rakni fuckyeahgyik-ra (ami mellesleg nagyon jó oldal^^ örök kedvenc), de akkor is. 18 éves lány vagyok és nincs túl sok pozitív tapasztalatom a hímneműek terén. Az Alkonyatot olvasva, meg igaz hogy az egész karakter fiktív, de örülnék ha találnék egy ilyen társat. Szóval szerintetek itt a valóságban, hol találhatnék olyan őszinte, ragaszkodó, megértő és szerető pasit? Mivel eddig vagy kihasználtak vagy csak úgy jöttek össze velem, érzelem nélkül. Nem vagyok valami szépség, ezt beismerem és vannak negatív tulajdonságaim is, de akkor is akarok egy olyan srácot mint Edward>_<


köszi előre is a választ^^


puszika


2010. júl. 15. 18:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
ej... Én a karakter jellemére gondoltam! Tisztában vagyok vele, hogy nincsenek vámpírok, a nevem nem Bella, és a gyerekkori barátomnak sincs bundája. szóval... egyszerűen egy olyan Jellemű pasit szeretnék... ennyi:D
2010. aug. 2. 23:22
 12/12 anonim válasza:

Aki állandóan követ és érzelmileg zsarol? Hát, egészségedre.


Amúgy konkrét gyűjtőhelyet kérdeznél? Mert olyan nincs. Próbálkozz alter bulikkal, ott talán találsz hasonlókat. Vagy keresd művészek társaságát.

2010. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!