Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MOBROG vélemény?

MOBROG vélemény?

Figyelt kérdés

Ismeri valaki? Elméletileg fizetnek neked azért, ha felméréseken veszel részt online. (Pár száz forint)

Ez mennyire valós? Van korhatár?

Nem találtam túl sok információt erről.


2019. okt. 2. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én évek óta a tagjuk vagyok. Rendszeresen küldenek kérdőívet, és azonnal utalnak, ha elérted az 1500 Ft-os kifizetési limitet.


Azonban mostanában ritkábban küldenek és azokból is azonnal kirostál!

2019. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

SZia!

Én most regisztráltam egy hete. Egy db kérdőívet tudtam még csak kitölteni, a virtuális számlámon ott az összeg. Sztem regisztrálj, veszíteni valód nincs

2019. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2019. okt. 8. 05:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2019. okt. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy hazug sz.r. Végigcsináltatja veled fél órán keresztül a kérdőívet, megválaszolsz 200 kérdést, aztán minden egyes alkalommal: "Sajnáljuk, nem felelsz meg a kérdőívnek." De azért végigcsináltatja veled. Az egyenleg természetesen változatlanul 0.

Én úgy jelenteném fel az ilyen átverős vackokat hogy öröm lenne nézni, de tudom hogy úgyse foglalkozik vele a hatóság.

2019. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó, régebben igaz volt, hogy csak pár perc után rostált ki, ha nem feleltél meg, de most már nincs ez. Azonnal szűr.
2019. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Pedig igazat mond, a rövidebbeknèl valóban az elejèn dob ki, de sokszor jártam már úgy hogy egy 20-30 perces kèrdőív kitöltèsènèl az utolsó kèrdèsnèl dob ki.
2020. márc. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen komolyan átverős, lehúzós cég :-D Csalók! Hazug banda. 10 felmérésből 1-2 -őt írnak jóvá. Nem kommunikálnak, 6 hónap alatt nem tudtak válaszolni a leveleimre. Lehúzós Oldal, magasfokon! JTN sokkal jobb.
2022. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, megy a szád?

Minden egyes fcking kérdéshez bemásolod ezt a szöveget.

Bolond vagy?

2023. jan. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!